reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

komornik

pysia to nie czekaj jak amsz sygnature, sprawdzaj w sadzie dane komornikow w miesicie gdzie mieszka ojciec malego, na stronce sadu musza byc, i pisz pismo
 
reklama
komornicy wszyscy sa poza nasza miejscowoscia .dokładnie mówiaz 60 km dalej. jest ich 5 .Nie mam pojecia który .Będe polowac na tą babkę i jej sie zapytam
 
PYSIA a ty nie potrafisz sprawdzic po nr tel?/ skoro dzownisz do komrnika to znasz nr. wpisujac go w googlach wyskoczy ci ktora to kancelaria...
wiesz jak sie chce to sie wszystko potrafi zalatwic i znalezc

tez mam komornika poza swoja meijscowoscia. ale nie mam z tym zadnego problemu, wszystko zalatwiam poczta bo nikt inny za mnie tego nei zalatwi.
mam przynajmneij pewnosc ze pilnuje spraw na ktorych mi zalezy
 
komornicy wszyscy sa poza nasza miejscowoscia .dokładnie mówiaz 60 km dalej. jest ich 5 .Nie mam pojecia który .Będe polowac na tą babkę i jej sie zapytam
kazdy komornik na swoj rejon, nie moze byc tak, ze kilku komornikow ma np jedna gmine czy dzielnice,bo tak by bylo zamieszanie, moj komonik na jedna dzielnice w miescie i kilka gmin, jak dzwonie to mowi,ze chce gadac z osoba,ktora sie zajmuje moja gmina,no i nie gada sie wtedy z komonikiem tylko z pracownikiem z kancelarii komorniczej
i zawsze jest tak,ze do konkretnej miejscowosci przynalezy konkretny komornik-wiec znajac adres bylego mozna bez problemu odnalesc komornika,zawsze jest rejon wedlug adresu zamieszkania
 
Mozi ja juz to tez pisalam, sam nr telefonu moze pomoc w tym zeby znalez dane komornika. A reszte mozna sprawdzic na stronie sadu w miescie w ktorym mieszka ojciec dziecka
 
Do góry