reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kompletowanie wyprawki

Straciatella

Fanka BB :)
Dołączył(a)
7 Sierpień 2013
Postów
1 248
Może jeszcze za wcześnie...a może nie :)
Chwalcie się zdobyczami, pomysłami na zakupy i tym, co uważacie za potrzebne i koniecznie musi się znaleźć na liście "do kupienia"
 
reklama
Ja na ten moment mam tylko 4 pary body i niedrapki 😁 Te które już kupiłam są w rozmiarze 62, myślę ile rzeczy kupić w rozmiarze 56?🤔
 
Ja na ten moment mam tylko 4 pary body i niedrapki [emoji16] Te które już kupiłam są w rozmiarze 62, myślę ile rzeczy kupić w rozmiarze 56?[emoji848]

Wyświetlił mi się Wasz temat, więc Ci odpiszę coś na temat tych rozmiarów :)
Mój synek urodził się z wagą prawie 4kg i 55 cm, i 56 nosił przez 6 tygodni. Gdyby nie fakt, że body na 56 ledwo się zapinały to nadal by je nosił, teraz ma 7 tygodni, waży 4,7kg i wszystkie 62 są za duże, choć odpowiednio długie, więc radzę kupić jednak ubranka na 56 i to dość sporo, gdyż Maluszki często ulewają. Naszego przebieraliśmy czasem nawet i 6-7 razy dziennie, aż nie mieliśmy już go w co ubierać i było trzeba na szybko do sklepu i co chwilę włączona pralka :)
Jeśli kupujesz ubranka w HM to ich rozmiarówka 50 odpowiada 56, a 56 odpowiada 62, choć jeśli chodzi o spodenki to one są zdecydowanie większe od 62 innych firm mimo rozmiaru 56.
 
Slyszalam, że dużo wygodniej takiego malucha ubierać w body tzw kopertowe (rozpinane po całości). Co sądzicie?
W sklepach wydaje mi się że takich nie widziałam, ale na allegro już upatrzylam🙂
 
Nie wiem jakie macie podejście do uzywanych ciuszków [emoji16]
Moje wczorajsze wyjście na lumpiki
Część rzeczy nowa , h&m i next w wiekszosci.
Całe 62 zł za 30 sztuk [emoji85]
20200305_170123(0).jpeg
 
reklama
Nie wiem jakie macie podejście do uzywanych ciuszków [emoji16]
Moje wczorajsze wyjście na lumpiki
Część rzeczy nowa , h&m i next w wiekszosci.
Całe 62 zł za 30 sztuk [emoji85]
Zobacz załącznik 1088493
śliczne ciuszki, ja też jestem za, jest mega dużo nowych i to z prawdziwej bawełny, popieram i sama też kupuję na pęczki, chociaż teraz przerwa przez to co się dzieje
 
Do góry