reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Konkursy !!!!

reklama
do mnie też :confused: Dopiero teraz się zorientowałam, że do mnie też ani razu nie przyszedł :confused:

A na Bebiku to jakoś nie widzę, żeby się ilość głosów zwiększała po zagłosowaniu. Poza tym jakoś dziwnie to zorganizowano, z góry są zaznaczone 3 punkty, jak ktoś się nie zorientuje, że chodzi tu o punkty to kliknie głosuj i będą 3 punty :dry:
Chyba tak sie dzieje:baffled:,bo :baffled:Emilka ma ciagle srednia okolo 3
 
Nie lubię czegoś takiego:crazy: Ale ludzie są jacy są - niestety:sorry2:
Ciężko mi oddać głos w tym konkursie Pampersa, bo nie mogę dobrze odczytać hasła:-p Ale jeszcze się postaram;-)
 
mi na te dwa z o2 zawsze odrazu przychodzi a z onetu jeszcze rzadne potwierdzenie nie przyszło nie wiem moze mi traktuje to jako spam:confused:
 
reklama
Do góry