reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Konkursy !!!!

karola-04

Mamy lutowe'07 Wdrożona(y)
Dołączył(a)
9 Sierpień 2006
Postów
4 626
pomyślałam że mamy takie extra dzieciaki to warto by wygrywały wszystko co sie da. jednak czasem mozna cos przeoczyc i zabawka przejdzie kolo nosa a tu bedziemy mialy same aktualne konkursy

uwaga pierwszy konkurs

dla tych co maja w swoim miescie SUPER PHARM APTEKE nie dosc ze fajne promocje to konkurs na slodki usmiech ( trzeba doniesc zdjecie od 29.05-11.06) wiek 0-3 lat
tylko uwaga trzeba byc na ogloszeniu wyniku( tj. 22.06 w wybranej aptece) ale naprawde kazdy malec cos dostaje
juz raz bralismy u nich udzial w konkursie i dostalismy torbe pelna kosmetykow gabeczki ksiazeczke itp. zawsze cos.
 
reklama
na Matarni ale akurat w gdansku losowanie bedzie wlasnie w galerii wiec zanos i jak moge doradzic to format wiekszy niz 10x15

ja bym tez zaniosla ale 22.06 idziemy na wesele wiec nas nie bedzie to po co

a no i jak oddasz zdjęcie w kasie to i tak cos dostaniesz tak na dzien dobry
ostatnio był łyżeczki HIPP i male saszetki kremu nivea :tak:
 
jeszcze nic ale ma dostac zabawke caly czas czekamy dam znac jak dojdzie i wkleje zdjecie
 
wzielismy udzial w konkursie ba byby boom i wygralismy :-) kod do zabaw fundamentalnych zobaczymy co to takiego ;-)
 
tylko musze wyczytac czy te zabawy fundamentalne sa fajne czy to jakas sciema bo wygralismy tylko jednorazowy kod dostepu do strony

no a od 16 czerwca przez miesiac konkurs BOBOVITY
zbieramy 5 dowolnych nakretek wysyłamy i co i WYGRYWAMY :-D

wiecej na ich stronie Żywienie z myślą o przyszłości
 
reklama
Ja niestety z tego nie skorzystam, bo obiady Oliwka je normalne z nami, a owoce wolę dać świeże.

Tak się zastanawiam - Wy dajecie jeszcze dzieciom słoiczkowe obiady :confused:
 
Do góry