reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kontrola wagi

Ja się dziś zwazylam i jest 72.5, więc kg więcej od ostatniego ważenia, jakieś 1.5 kg od początku ciąży. Ale w szoku jestem bo myślałam że z 74 co najmniej bo czuje się jak beka[emoji14]

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
to masz podobną wage do mnie. Przesadziłam ze słodkim, roczek synka i tyle smakołyków,że trudno sie oprzec
 
reklama
to masz podobną wage do mnie. Przesadziłam ze słodkim, roczek synka i tyle smakołyków,że trudno sie oprzec
tak, pamietam ze mamy podobna :)
synek mial tylko raz pierwsze urodziny, wiec sie nie zadreczaj ;)
ja sobie zalozylam ze moge przytyc 15 kg w calej ciazy. Generalnie zawsze mialam raczej tendencje do tycia, i nie chce sobie zakladac ze przytyje 8 kg, a potem sie frustrowac :/ wiec zalozylam 15 kg ktore wydaje mi sie byc realne :) ale sie okaze w praniu i tak.
 
tak, pamietam ze mamy podobna :)
synek mial tylko raz pierwsze urodziny, wiec sie nie zadreczaj ;)
ja sobie zalozylam ze moge przytyc 15 kg w calej ciazy. Generalnie zawsze mialam raczej tendencje do tycia, i nie chce sobie zakladac ze przytyje 8 kg, a potem sie frustrowac :/ wiec zalozylam 15 kg ktore wydaje mi sie byc realne :) ale sie okaze w praniu i tak.

Jak ja przytyje 15kg (a pewnie bedzie wiecej) to i tak pod 100 podejdę ;) masakroooo hipo na drodze :)


Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jak ja przytyje 15kg (a pewnie bedzie wiecej) to i tak pod 100 podejdę ;) masakroooo hipo na drodze :)


Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom
ja pod 90 wiec niewiele mniej, maz przezywa ze bede ciezsza od niego :p to mu kaze cwiczyc :p
ale zycie zweryfikuje, mozna sie zarzekac ze sie przytyje tyle i tyle a potem nagle BUM, 30 na plusie ;) pociesza mnie ze dziewczyny piszą, że to sie zrzuca raczej :)
 
No niestety ważne jest co jemy i ile jemy. Jedzmy dla dwojga, a nie za dwoje. [emoji4]
Z Lilą do połowy ciąży nie przytyłam ani kg, w sumie przybyło mi 8 kg, ale odzywiałam się mega zdrowo ze względu na cukrzycę.
Teraz waga startowa jest większa, się spadło mi już prawie 3 kg. Myślę, że jeszcze mi spadnie, więc wynik będzie zapewne podobny jak przy Lili.
To jest plus cukrzycy, że dużo nie przytyję.

Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka
 
ja pod 90 wiec niewiele mniej, maz przezywa ze bede ciezsza od niego [emoji14] to mu kaze cwiczyc [emoji14]
ale zycie zweryfikuje, mozna sie zarzekac ze sie przytyje tyle i tyle a potem nagle BUM, 30 na plusie ;) pociesza mnie ze dziewczyny piszą, że to sie zrzuca raczej :)
O jej , mój mąż powtarza że w ciąży jestem i sobie mogę być ile chce hehe

Wysłane z mojego HUAWEI P7-L10 przy użyciu Tapatalka
 
reklama
Do góry