reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Krostki - zdjecie

U

użytkownik 191

Gość
Witam Drogie Panie ;)
Chciałabym sie zapytać o takie oto krostki jak na zdj, ktore wyskoczyły mojemu półrocznymi synowi. Mały ma łojotokowe zapalenie skory oraz podobno uczulenie na mleko, tak stwierdziła alergolog.
Rozszerzamy dietę co jest bardzo ciężkie, ponieważ ogólnie jest mocno wysypany od ŁZS.
Czy te krostki to mogą byc jakies potowki? Czy moze alergia od podania jakiegoś produktu?. Zaznaczę, ze mały nie ma innych objawów oprócz tych skórnych :). Z góry dziękuje za pomoc :).
 

Załączniki

  • 4E6E1BB0-49CE-4424-97D3-C6982B6A7B9C.jpeg
    4E6E1BB0-49CE-4424-97D3-C6982B6A7B9C.jpeg
    1,3 MB · Wyświetleń: 199
reklama
Rozwiązanie
U
Dla mnie tez wyglada to bardziej na otarcie ale skontrolowac nie zaszkodzi. A na jakim jestescie mleczku? Moj syn tez ma podejrzenie alergii na bmk i jestesmy na bebilon pepti. Niestety mam wrazenie, ze po tym mleku skora jeszcze bardziej sie pogorszyla niz przed wprowadzeniem tego mleka.
My tez na bebilon pepti i na początku po czterech dniach była poprawa i nawet łojotokowe zapalenie zaczęło mu schodzić i zaraz to znowu powróciło. Podejrzewam ze będziemy musieli przejść na nutramigen spytam alergologa. Powiem szczerze, ze czesto słyszę o tym, ze jednak bebilon pepti nie pomaga. Dopiero nutramigen..
Podejrzewam tez, ze te łojotokowe sie moze nasilać od alergii na mleko mimo, ze podobno to nic nie ma ze sobą wspólnego, ale tak...
Dla mnie tez wyglada to bardziej na otarcie ale skontrolowac nie zaszkodzi. A na jakim jestescie mleczku? Moj syn tez ma podejrzenie alergii na bmk i jestesmy na bebilon pepti. Niestety mam wrazenie, ze po tym mleku skora jeszcze bardziej sie pogorszyla niz przed wprowadzeniem tego mleka.
 
Dla mnie tez wyglada to bardziej na otarcie ale skontrolowac nie zaszkodzi. A na jakim jestescie mleczku? Moj syn tez ma podejrzenie alergii na bmk i jestesmy na bebilon pepti. Niestety mam wrazenie, ze po tym mleku skora jeszcze bardziej sie pogorszyla niz przed wprowadzeniem tego mleka.
My tez na bebilon pepti i na początku po czterech dniach była poprawa i nawet łojotokowe zapalenie zaczęło mu schodzić i zaraz to znowu powróciło. Podejrzewam ze będziemy musieli przejść na nutramigen spytam alergologa. Powiem szczerze, ze czesto słyszę o tym, ze jednak bebilon pepti nie pomaga. Dopiero nutramigen..
Podejrzewam tez, ze te łojotokowe sie moze nasilać od alergii na mleko mimo, ze podobno to nic nie ma ze sobą wspólnego, ale tak wynika z moich obserwacji. Na waszym miejscu tez bym zmieniła po konsultacji z alergologiem.
Jeśli chodzi o te otarcie to juz sama nie wiem bo ma tez na brzuszku teraz tak w rożnych miejscach ..:(
 
Rozwiązanie
Do góry