reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kupa w majtkach-POMOCY

annaso

Mama Antosia:) 05.06.2006
Dołączył(a)
19 Maj 2007
Postów
67
Czy macie jakies metody na kupę w majtkach. Moj dzieciak ma 3 lata-od połtora roku woła siku,wogóle nie chodzi w pampersie.I raz albo 2 zdazylo mu sie ze zrobil kupe w nocnik. Dzien w dzien robi w majtki. Użylam juz wszystkich metod-obiecuje codziennie nagrodę, byl na nauce u innych dzieci, krzyczałam, chwalilam, mamy nocnik i podkladke i na kibelku samym siedzimy-WSZYSTKO. I nic..... Z premedytacja mowi do mnie ze jutro zrobi do nocnika i w nastepnym dniu robi w majtki. Juz nie mam sil,POMOCY!!!
 
reklama
ja tak miałam ze starsza
powiedzialam młodej ze nie pójdzie to przedszkola jak bedzie kupa w gaciach i teraz poskutkowało. Za kazdym razem woła po kupie: Ja zawołalam kupkę, chyba pójde do tego psedskola, plawda mamo?
Ale walczylismy 2 miesiace. A zaczeła robic z powrotem w majtki jak brat zaczal chodzic. A zaznacze ze od 8 miesiecy była juz bez pieluchy i taki regres nastapił!​
 
a u nas pierw nauczyła sie robić kupę do nocnika, potem dopiero siku na nocnik...

musisz cierpliwie czekać... chyba krzykiem, siłą nic się nie zdziała..
 
Ja miałam (mam w zasadzie) ten sam problem. Prosiłam, obiecywałam nagrody, udawałam smutną, obrażoną i nic. Dopiero wczoraj jak kolejny raz kupa była w majteczkach powiedziałam, że koniki Pony, które były na majteczkach uciekły przez kupkę. Przypadkiem na to wpadłam bo akurat prasowanka z kucykami Pony odpadła. Córcia przejęła się tym bardzo bo dzisiaj sama zawołała, że chce do toalety się załatwić, żeby rysunek z misiem nie uciekł.
 
Czesc, moj kolega ma 18 lat i ostatnio na imprezie w jego majtkach tez pojawila sie kupa.
Czy w tym wieku to normalne?
 
Witam;)....ale jak dlugo czekac?!....moja corka kiedy skonczyla roczek rowniez robi siusiu na nocnik a kupe po dzis dzien w gacie!!!....rece opadaja bo przeciez te kupy to juz nie sa takie malutkie tylko mega wielkie no i codzien gacie ida do kosza....
Dodam,ze mala wszystko rozumie jak jej sie tlumaczy,ze mama jest smutna i tata rowniez to ona obiecuje ze jutro "kolo"-tak mowi na kupe,bedzie do kibelka i znowu sie powtarza ze gowno ląduje w gaciach.Nie wiem juz jakich metod mam uzyc,dzisiaj za kare poszla spac bez bajki-usnela okolo 18;30...szkoda mi jej kiedy musze byc konsekwentna ale co mam zrobic.
RATUNKU!!!!....idzie lato a ja bede miec obawy czy na spacerze mi sie nie zesra....corka ma juz 2,5 roku wiec powinna juz zalatwiac swoje potrzeby do kibelka.
 
reklama
Witam!

Mam czwórkę dzieci i wielki problem ze swoją 3-letnią córką, która od 2-tygodni znowu robi kupę i siku w majtki, a robiła już normalnie w sedes. Moja najmłodsza córka ma 13 miesięcy i praktycznie od niedawna mamy problem z naszą 3-latką. Nic nie pomaga- prośby, groźby, zakładanie pampersa. Co to może być, jak sprawić,aby znowu chodziła na sedes. POMOCY!!!!!
 
reklama
Do góry