reklama

kupa w majtkach-POMOCY

Temat na forum 'Trzylatki' rozpoczęty przez annaso, 14 Czerwiec 2009.

1. annaso

annaso Mama Antosia:) 05.06.2006

Czy macie jakies metody na kupę w majtkach. Moj dzieciak ma 3 lata-od połtora roku woła siku,wogóle nie chodzi w pampersie.I raz albo 2 zdazylo mu sie ze zrobil kupe w nocnik. Dzien w dzien robi w majtki. Użylam juz wszystkich metod-obiecuje codziennie nagrodę, byl na nauce u innych dzieci, krzyczałam, chwalilam, mamy nocnik i podkladke i na kibelku samym siedzimy-WSZYSTKO. I nic..... Z premedytacja mowi do mnie ze jutro zrobi do nocnika i w nastepnym dniu robi w majtki. Juz nie mam sil,POMOCY!!!

2. głuszek

głuszek www.ratujmaluchy.pl

ja tak miałam ze starsza
    powiedzialam młodej ze nie pójdzie to przedszkola jak bedzie kupa w gaciach i teraz poskutkowało. Za kazdym razem woła po kupie: Ja zawołalam kupkę, chyba pójde do tego psedskola, plawda mamo?
    Ale walczylismy 2 miesiace. A zaczeła robic z powrotem w majtki jak brat zaczal chodzic. A zaznacze ze od 8 miesiecy była juz bez pieluchy i taki regres nastapił!​

3. reklama
  4. Kasia 79

Kasia 79 Zaangażowana w BB

a u nas pierw nauczyła sie robić kupę do nocnika, potem dopiero siku na nocnik...

musisz cierpliwie czekać... chyba krzykiem, siłą nic się nie zdziała..

5. ozkane

ozkane Tylko mama

Ja miałam (mam w zasadzie) ten sam problem. Prosiłam, obiecywałam nagrody, udawałam smutną, obrażoną i nic. Dopiero wczoraj jak kolejny raz kupa była w majteczkach powiedziałam, że koniki Pony, które były na majteczkach uciekły przez kupkę. Przypadkiem na to wpadłam bo akurat prasowanka z kucykami Pony odpadła. Córcia przejęła się tym bardzo bo dzisiaj sama zawołała, że chce do toalety się załatwić, żeby rysunek z misiem nie uciekł.

6. Omg

Omg Początkująca w BB

Czesc, moj kolega ma 18 lat i ostatnio na imprezie w jego majtkach tez pojawila sie kupa.
    Czy w tym wieku to normalne?

7. emiliap

emiliap Fanka BB :)

pocieszam się ze mój malec woła odkąd skończył rok. Trzeba być cierpliwym.

8. monkami

monkami Aktywna w BB

Witam;)....ale jak dlugo czekac?!....moja corka kiedy skonczyla roczek rowniez robi siusiu na nocnik a kupe po dzis dzien w gacie!!!....rece opadaja bo przeciez te kupy to juz nie sa takie malutkie tylko mega wielkie no i codzien gacie ida do kosza....
    Dodam,ze mala wszystko rozumie jak jej sie tlumaczy,ze mama jest smutna i tata rowniez to ona obiecuje ze jutro "kolo"-tak mowi na kupe,bedzie do kibelka i znowu sie powtarza ze gowno ląduje w gaciach.Nie wiem juz jakich metod mam uzyc,dzisiaj za kare poszla spac bez bajki-usnela okolo 18;30...szkoda mi jej kiedy musze byc konsekwentna ale co mam zrobic.
    RATUNKU!!!!....idzie lato a ja bede miec obawy czy na spacerze mi sie nie zesra....corka ma juz 2,5 roku wiec powinna juz zalatwiac swoje potrzeby do kibelka.

9. Jacek_i_Jagoda

Jacek_i_Jagoda Fanka BB :)

Nie ale cierpliwości kiedyś przestanie. Może to złą dieta?

10. reklama
  11. anastazja2002

anastazja2002 Początkująca w BB

Witam!

Mam czwórkę dzieci i wielki problem ze swoją 3-letnią córką, która od 2-tygodni znowu robi kupę i siku w majtki, a robiła już normalnie w sedes. Moja najmłodsza córka ma 13 miesięcy i praktycznie od niedawna mamy problem z naszą 3-latką. Nic nie pomaga- prośby, groźby, zakładanie pampersa. Co to może być, jak sprawić,aby znowu chodziła na sedes. POMOCY!!!!!

Poleć forum