SklepDziecka
Początkująca w BB
Ciepła woda z rana pomaga i tą metode raczej polecam. Próbowałas juz?? A moze profilaktyczne badania??
Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
do kazdej zupki jedna plaska lyzeczke smiksowanych gotowanych burakow(ta gumowa ktora karmilam Macka a nie taka do herbaty)
:-( Przyłożyłam mu coś zimnego i zachowywał się normalnie uśmiechał gaworzył i wogóle jak dotykam te miesjce to nie reaguje płaczem i siniaka też nie ma. Ma tylko taki ślad jak by była obtarta skóra w miejscu udrzenia i zaczerwienie w tym miejscu... Wiem że to moja wina i strasznie się boję że może mu się coś stać... i że to wyjdzie po czasie przez te udrzenie... sama nie wiem co robić ... Co o tym sądzicie czy to może być coś poważnego ??
jakoś przeturla i bęcnie:-(.popłakała trochę i zaraz przestała bo ją rozśmieszałam.u lekarza prosiłam o prześwietlenie główki a lekarz powiedział że nie ma takiej potrzeby.mówią mi że jeszcze nie raz mi spadnie ale nie ma już takiej możliwości bo ja już jej nie zostawię nigdy samej.teraz kładę ją na matę jak wychodzę nawet jak jej się to nie podoba i marudzi tam.przez kilka dni jak coś zajęczała to ja już w stresie że to przez ten upadek.pozdrawiam