reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwarantanna a poród

Kochana, ja po tym co przeszłam to mogłabym książkę napisać. Łącznie z tym, że dziecku siniały usta a dyspozytor odmówił mi przyjazdu karetki. Kazał dzwonić na pomoc świąteczną [emoji2358]

A w sanepidzie swoją drogą, sprzeczne informacje. Milion telefonów w tej samej sprawie, a na koniec musiałam napisać maila z prośbą o przedłużenie kwarantanny dla męża, bo czegoś tam ktoś nie wprowadził i on miał przykaz siedzieć w domu a pracodawca nie miał żadnej informacji na jakiej podstawie nie na go w pracy. Ja! Ktoś dał du*y a ja musiałam wyjaśniać i prosić! Dramat [emoji2358]
No dramat...
Nam nałożyli kwarantannę do 15. 2 dni później dopatrzyłam się na portalu pacjenta, że widnieje że do 17. A jeszcze tego samego dnia rano rozmawiałam z panią z sanepidu i potwierdzała, że 16 już nas kwarantanna nie obowiązuje. Więc weź się domyśl... Nikt nie umiał udzielić odpowiedzi czemu okres obowiązywania izolacji został przeniesiony.
Na szczęście udało się wyprostować sytuację :)
 
reklama
No dramat...
Nam nałożyli kwarantannę do 15. 2 dni później dopatrzyłam się na portalu pacjenta, że widnieje że do 17. A jeszcze tego samego dnia rano rozmawiałam z panią z sanepidu i potwierdzała, że 16 już nas kwarantanna nie obowiązuje. Więc weź się domyśl... Nikt nie umiał udzielić odpowiedzi czemu okres obowiązywania izolacji został przeniesiony.
Na szczęście udało się wyprostować sytuację :)
No nic. Pozostaje nam jedynie popsioczyć, bo nie mamy na to wpływu. Powodzenia 🙂 i szybkiego rozwiązania 🙂
 
Do góry