reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2009

Mrówki!!!!! małe czarne gryzonie rozlazły mi się po domu, niech je szlag!!! :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
Cały zlewozmywak ożył, jak wróciliśmy z wiochy. Nie mogłam rano pozmywać, bo była awaria wody od 4 (ja wstałam o 5.30 :dry:), dobrze, ze mamusia zaprosiła nas na obiad.

Nieznosze robactwa, chyba zwariuję :szok::szok::szok:
 
reklama
ja jestem sama od tygodnia i okaszało się że przeżyłam :happy2:
przeżyłam też wizytę dziadków, cioci i prababci...
reszta jutro bo stęskniłam się za Maksem
 
ale mi dzis ten maly czlowiek dal popalic:szok: wstall o 9 i wcale w dzien nie spal:szok: w ogole!!!!!!!!!wchodzilam pare razy na bb ale nawet sie napisac nic nie dalo...teraz padl-zobaczymy do ktorej....

dzis podalismy wit.D bo wczoraj Alus skonczyl miesiac.Ja bym z checia zazyla wit.S;-);-);-) no ale nie wiem czy moge???z podwoziem wszystko spoks-suchutko i po staremu.Minal miesiac --myslicie ze juz mozna?
 
hej
ja juz po woli trace nerwy, po pierwsze bo od 4 dni maly prawie w ogole nie spi w dzien i jest przez to zmeczony a sam nie umie sie wyciszyc zasnac ( spi moze ze dwie godz w dzien:baffled:) a po drugie ja jestem cala obolala i nie mam czasu na to by sie nawet z pokoju ruszyc...:baffled: poza tym maly kicha i kaszle wiec nie wiem czy to przeziebienie... jutro przyjdzie polozna to sie zapytam:zawstydzona/y: no i caly czas by jadl, robi sobie 5-10 minut przerwy miedzy karmieniami i za chwile wrzeszczy, szuka cycka, paluszki bierze do buzi:-( dzis sprobowalam sciagnac troche mleka by sprawdzic czy sie najada, sciagnelam 125 ml, zostalo w butelce 40 ml a on jeszcze do cycka sie przytulal:szok: z butelki juz nie chcial jesc bo cos mu nie pasowalo i jeszcze z piersi zjadl:confused: taki maly zarlok chyba z niego...:sorry2: jutro bedzie wazenie wiec zobacze czy prawidlowo przybiera na wadze..:dry: ehh mam nadzieje ze wszystko jest w porzadku:dry:
 
Hej,
czy ja mogę do Was dołączyć :confused: 9 kwietnia urodziłam synia i chętnie pogadam z innymi mamami oczywiście o ile moje dziecko pozwoli troszkę czasu spędzić na kompie :sorry2:
 
hej:)) ja tojakos wogole nie mam czasu n nic,,, podczytuje WAs ale zeby napiasca cos:)) Mała czasem daje popalic a czasem grzeczniutka:) najgorsze to ulewanie:(:)-(

pozdrawiam i na razie zmykam
 
Hej laseczki!
Nocka minęła spokojnie i dzisiejszy dzień też. Macie rację, że spokój jest najważniejszy:tak:. Maja chyba się najada, bo zaraz śpi jak smok i robi 4 kupki - jak na dziś:-). Jutro wybieramy się całą rodzinką na imprezkę do rodziny urodzinową - ciekawe jak maleńka to zniesie :confused: mam nadzieję że nie trzeba będzie uciekać po 10 minutach:-):-):-).
Buziaczki i w miarę przespanej nocki :tak:.
 
reklama
ja też zaraz zmykam spac rano czeka mnie lekarz bo zauwazyłam wtarstające paznokcvie u stóp mojej córci...ech byle było dobrze
 
Do góry