reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2011

jaaaaa... ale mi narobiłaś smaka na kiszone ogórasy.
U mnie w poprzedniej ciąży zaparcia dopadły mnie dopiero w 8 miesiącu-stosowałam tutejszy odpowiednik xenny z błonnikiem i było super.
 
reklama
jaaaaa... ale mi narobiłaś smaka na kiszone ogórasy.
U mnie w poprzedniej ciąży zaparcia dopadły mnie dopiero w 8 miesiącu-stosowałam tutejszy odpowiednik xenny z błonnikiem i było super.
...no ja już drugi dzień zajadam się takimi pyszniutkimi dobrze słonymi idealnie ukiszonymi mniam ogórasami

dzięki za radę, dzisiaj gram wszystko możliwe(...) len mielony, aktivia, ogórasy, kompot ze śliwek, winogronka...i jakiś razowy chlebek...jutro zdam relację
 
a mnie zaparcia narazie nie dotyczą,,,dzisiaj tylko niedobrze mi i mam takie odruchy wymiotne,,,mam nadzieję, ze to nie psycha tak działa,,,poleciałam i zmierzyłam tempke i jest 37 tak jak mowicie wyższa no i strasznie duszno.
Dzisiaj jak jechałam na betkę to za atobusem, myślałam, że nie wyrobie od tych spalin tak strasznie zakręciło mi się w głowie, że stanęłam i poczekałam aż sobie odjedzie. W majtkach naszczęście czysto, mam nadzieję, że to taki jednorazowy wybryk wczorajszo-wieczorny.
Krakowianko możesz zwolnić & mam wyniki betki 11 500 a w poniedziałek 6 300 czyli jest ok, bo to po dwoch dniach nie po trzech jak ostatnio. Mój mąż zwariował mówi, że jeszcze w piątek pójdę, chyba mu muszę wybić z głowy, bo to dodatkowe stresy jak mam dzwonić po wynik, a no i szkoda kasy.
Krolcia do gina pójdę chyba w poniedziałek jak mnie zarejestują dzisiaj, bo mojego nie ma i jest inny na zastępstwo, a on nie zna mojego "przypadku" i może fisiować.
Galciu ja też na państwowej posadce, teraz jestem na urlopie i nic nie wiedzą, ale nie mam zamiaru iść do dyra i się mu tłumaczyć, ostatnio byłam i co...za chwilkę wrociłam. Ostatnio też dali laskę na moje zastępstwo, bo roboty full i ją zatrudnili jak wrócilam. Może i tym razem komuś się poszczęści, byleby dłużej mnie zastępował. Oj najbardziej mi szkoda koleżanki, z którą siedzę w pokoju,,,tak na mnie czekała,,,oj będę tesknić byle długo;).
joll trzymam & aby poszło,,, bo lepiej bez chemicznych środków
Dziewczyny jeszcze trzyma mnie to przeziębienie, gardło boli z nosa leci masakra,tabletek nie biorę na to,,,może czosnek dzisiaj spróbuję,,czy w ogóle można w ciąży czosnek,,,bo ja tak wcześniej to raczej nie jadałam.
 
chyba jakas pomylka ;) ja nie jestem na panstwowej posadce ;) a propos wynikow, gdzie w zg robisz badania? bo ja musze isc w pt i nie wiem gdzie, zebym nie musiala dlugo czekac w kolejce itp
 
a_gala to bardzo przepraszam, oj ja taka zakręcona jestem, mąż też się ze mnie śmieje;). Wyniki robię w medica na kupieckiej, obok na rogu jest sklep goplany czy wedla, w każdym razie producenta czekolady :). Szybko i solidnie, wyniki już są po 2 godzinach i na telefon za podaniem kodu Ci powiedzą, naprawdę super.
 
KOCHANE, zapomniałam jeszcze odnośnie pierwszej wizyty u gina opisać listę badań do wykonania. Ciekawa jestem, czy Wy (szczególnie Aniołkowe Mamusie) także Dostałyście takie...

OWA, HBS, HCV
TSH, fI3 fI4
poziom glukozy w surowicy krwi
biocenoza pochwy (lub wymaz w kier chlamydia i mykoplazma)
toxoplazmoza IgM IgG
CMV IgM IgG

i oczywiście HIV
 
aligator
no to chyba tam pojde, bo jescze zastanawialam sie nad synevo na lisowskiego, ale tam wyniki po dwoch dniach dopiero, dostalam od gin kupon rabatowy -25% wlasnie do nich, ale patrze a tam waznosc do konca 2009 roku. chyba zadzwonie i zapytam co i jak, bo 25% to sporo zwlaszcza, ze podobno wszystkie badania na pierwszy raz kosztuja okolo 200zl
 
Witam wszystkie kwietniowe mamuis na poczatku mega gratulacje dla was kochane dbajcie o siebie i o wasze dzisdziusie:)

A ja w sumie do was kochane z pytankiem czy ktoras z was robila moze test i wyszedł jej negatywny? mi okres spoznia sie juz 5 dzien i ani widu ani słychu@ robiłam dzis tes co prawda nie z porannego moczu i wyszedł negatywny sama nie wiem co o tym
myslec?
 
KOCHANE, zapomniałam jeszcze odnośnie pierwszej wizyty u gina opisać listę badań do wykonania. Ciekawa jestem, czy Wy (szczególnie Aniołkowe Mamusie) także Dostałyście takie...

OWA, HBS, HCV
TSH, fI3 fI4
poziom glukozy w surowicy krwi
biocenoza pochwy (lub wymaz w kier chlamydia i mykoplazma)
toxoplazmoza IgM IgG
CMV IgM IgG

i oczywiście HIV

no ja nie aniolkowa, ale tez napisze
- morfologia
- grupa krwi (bo nie mialam wczesniej oznaczonej)
- cukier
- mocz
- toxoplazmoza
- HBS
- HIV
- WR
przy czym pierwsze 4 pozycje musze miec juz na poniedzialek
 
reklama
Witam wszystkie kwietniowe mamuis na poczatku mega gratulacje dla was kochane dbajcie o siebie i o wasze dzisdziusie:)

A ja w sumie do was kochane z pytankiem czy ktoras z was robila moze test i wyszedł jej negatywny? mi okres spoznia sie juz 5 dzien i ani widu ani słychu@ robiłam dzis tes co prawda nie z porannego moczu i wyszedł negatywny sama nie wiem co o tym
myslec?

Witaj SISI)
a czy Masz jakieś objawy ciąży? np bolące nabrzmiałe piersi, albo często chadzasz siusiu...cokolwiek się zmieniło?

...najlepiej jednak zrobić z porannego moczu, zawsze Możesz zrobić betaHCG z krwi
 
Do góry