Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Notka: This feature may not be available in some browsers.
Myślę,że reszta dziewczyn się zgodzi na taki układ, ja jestem za
Mój Piotrus ma klasyczna kolkę, bądzi jakies solidne problemy z brzuszkiem ma od dwóch dni, drze się w niebogłosy. Kupiony i podany bobotic a zamówiony sam simplex. Dziś trzyma się ściśle diety i jeszcze przez dwa dni i zobaczymy. Potem spróbuję jeść troszkę mniej rygorystycznie i będę obserwować.
Przez to wszystko pokłóciłam się strasznie z moim. Jazda bez trzymanki i usłyszałam wiele przykrych słów...szkoda, bo wiem,że ich nie zapomnę. Generalnie jestem beznadziejna i te wszystkie fazy i prośba o pomoc (ciągle go nie ma i jestem wiecznie sama z dwójka i psem) jest tylko moim panikowaniem....nire rozumie nic: faz hormonalnych. Na moje żalenie się na temat przewrócenia się mojego zycia do góry nogami, że nie mogę nigdzie iść, ze teraz jestem uwiązana usłyszałam straszne słowa, że trzeba było wyskrobać! No jak można tak powiedzieć!
On po swojej pracy śpi po 10h, ja mu wczoraj mówię,że mógłby mnie odciążyć w całej reszcie, a on, że ja zawsze taka byłam,że muszę mieć najlepiej!? NIE NO FAKTYCZNIE! NIE MA JAK DBAJĄCY MĄŻ, któremu zależy na dobru żony. SZOK!!!!
Sory,że tak tylko o sobie, ale nawet nie mam sie komu wygadać(((
koot współczuję sytuacji...buziak dla Ciebie
nierozpakowane kwietniówki jedno jest pewne- na pewno nie będziecie czerwcówkami)))
Martysia w nocy pospała, jak wreszcie po cięzkich bojach zasnęła po 21:00 to obudziła się o 1:00, potem o 4:00, 6:00 i 9:00. Chwilowo też przysypia![]()
Morgaine dziekuje Ci bardzo ale nie wiem z jakiego powodu mialabym byc majowkaKoot
shanonka, bachucha, lilou, wilmek of course jestescie kwietniowymi majówkami albo majowymi kwietniówkamimamy lutówke i marcówki to czemu mialoby nie byc majoweczek
![]()

Acha, jaka ulga, ze moze spac gdzies indziej niz u mnie ;-) Widocznie musi czuc ciepelko i bicie serduszka i wtedy dopiero zasypia...to nastepny weekend ty mamuśka wychodzisz a tatuś niańczy w domu :-) rownowaga psyhiczna i fizyczna musi byc dla kazdej ze stron ;-)

My dzis pobudke mialysmy o północy na jedzonko a potem o 2 brzuszek meczyl wiec wzielam do siebie, troche pomasowalam i spalysmy do 6.30 takze tez nie jest zle.
Milego dnia kobitki
shanonka, bachucha, lilou, wilmek of course jestescie kwietniowymi majówkami albo majowymi kwietniówkamimamy lutówke i marcówki to czemu mialoby nie byc majoweczek
![]()
