reklama

Kwiecień 2012

Mamusie z terminem w kwietniu 2012.

1. baba_jaga

baba_jaga

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Witam wszytkie Mamusie, które spodziewają się powiększenia rodziny w kwietniu 2012 :) Mam nadzieję, że uda się nam stworzyć grupę, w której każda z nas znajdzie wsparcie w trudnych momentach drogi, jaka jest przed nami. Zapraszam do dzielenia się radościami i troskami.

2. baba_jaga

baba_jaga

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Wczoraj po raz pierwszy widziałam bijące serce mojego maleństwa. Bardzo mnie to ucieszyło, ponieważ już raz w tym roku poroniłam i 2 kreseczki na teście wcale jeszcze nie oznaczały dla mnie radości. Musiałam zobaczyć, żeby uwierzyć. Według OM to już 9 tydzień, ale USG wskazuje na 7. Mam się nie martwić i tak też robię.
    Poza tym nudności, słabości i inne przyjemności...

3. reklama
  4. pampusia112

pampusia112

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Witam;)
    Jestem kwietniową mamusią 2012:)
    Jest to moja pierwsza ciąża.
    Jeszcze nie miałam USG termin mam na 5 września po raz pierwszy usłyszę bicie serduszka mojego aniołka;)
    Jest to 8 tydzień;) termin mam mniej więcej na 2 kwietnia 2012;):-D

5. sonisia

sonisia Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Witajcie drogiej mamy..!

to moja pierwsza ciaza i jestem taka podekscytowana :)
    termin mamy na 23.04 w roku Euro 2013 =P (nie wiem czemu zawsze tak mi sie kojarzy)

betka w 21 dniu po zapolodnieniu (nie miesiaczce) to 7719.
    pierwsze USG mamy na 29.08 (31 dzien). myślicie ze to za wczesnie???
    ale ja juz nie moge sie doczekać, bo wiedziałam juz 5 dni przed @ (betka= 49)

co myślicie? pozdrawiam Was wszystkie!

6. kasieńka2005

kasieńka2005

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Witam przyszłe mamusie.
    Rozpoczynam 8tc, 23.08.miałam USG i widziałam fasolkę 8mm serduszko biło ale niestety obok dość duży krwiak.Teraz wg zaleceń gin.leżę plackiem, wcinam duphaston i drżę ze strachu.

7. akna24

akna24

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    witam wszystkie kobietki:))
    postanowiłam sie do was przyłaczyc by podzielic sie z wami ta jakze szczesliwa nowina:))otóz równiez mam termin na kwiecien 2012 i jestem w 9tc:)) pierwsze uisg miałam wykonane juz w 6 tc jakze byłam zaskoczona gdy dowiedziałam sie ze sa trzy jajeczka w których rozwijaja sie płody, ta wiadomosc mnie zbiła z nóg gdyz nie wiedziałm czy płakac czy sie smiac teraz juz jestem po drugim usg w 7 tc gdzie na monitorze widziałm bijace trzy serduszka jestem szcesliwa ale zarazem przerazona czy podołam jakze wielkiemu wyzwaniu jakie stawia przedemna zycie trzymajcie kcciuki pozdrawiam serdecznie

8. Sandruszka

Sandruszka

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Aniu gratuluję. Trzy szkraby to rzeczywiście wielka radość, ale i wielki niepokój jak to dalej będzie. Jeżeli jednak będziesz dobrej mysli to na pewno wszystko w się uda! :tak: Ja natomiast byłam na usg w 6tyg, kolejne mam 6 września. Terminu jeszcze nie mam określonego, ale podejrzewam koniec marca początek kwietnia. :-D To będzie moje pierwsze dzieciątko. Cieszę sie strasznie, ale i drżę ogromnie o to, aby wszystko poszło tak jak trzeba. Obecnie jestem w 8tc. Od jakichś 3dni miewam poranne mdłości, jednak nie na tyle mocne abym witała się z kibelkiem :) Poza tym znalazłam na to swietny sposób- jak tylko się budzę, ide coś zagryźć lekkiego. Póki co pomaga. Czytałam tez, że tarty imbir jest niezły, jednak ja nie przepadam za imbirem. :eek: Nie mogę sie doczekać kiedy zobaczę moje maleństwo :) :rofl2:

9. mamusia83

mamusia83

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Witam przyszłe Mamusie;-)

Obecnie jestem w 10 tygodniu ciąży i już nie mogę doczekać się kwietnia. Cudownie jest zobaczyć na USG malutkie serduszko które bije w środku mnie.
    Mam do was od razu pytanie. Czy odczuwacie jakieś objawy w pachwinach? Ja mam ostanio wrażenie lekkiego ucisku w jednej szczególnie jak podnoszę nogę tak jakby coś mi tam przeszkadzało. Nie jest to ból ale dziwne uczucie.

10. reklama
  11. Patrycja2012

Patrycja2012

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Witam ;] Ja również dołączam do kwietniowych mam ;] Ja jestem w 6tc ale na USG wyszło ze w 4 więc lekko się stresuje :(

Widzę że coraz więcej Nas ;]

12. Sandruszka

Sandruszka

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Witam :)Też w kwietniu zostanę po raz pierwszy mamusią. Jestem po 2giej wizycie. Moje dzieciątko ma 8t i 5dni. z tego co wyczytałam na zdjęciu usg to ma już 20,02 mm czyli niewiele ponad 2cm :) W 6 tyg miałam usg i miało ok 9mm. Więc rośnie jak na drożdżach. Gdzieś wyczytałam, że w tym momencie dzidzia rośnie ok. 1mm na dzień- to by pasowało. Nie wiem jak sie teraz do niego zwracać, bo na fasolkę już za duży, a kijanka też nie pasuje bo ogonka sie pozbył :D więc mówie Dzidek (od dzidziusia) :D na zjęciu jest sliczniusi z... dziurą w główce :O Ale spokojnie- lekarka nazwała jakoś to miejsce i powiedziała, że to jest jak najbardziej normalne :D Przewidywany termin to 18.04.2012.
    Do mamusi83

Ja też mam podobny ból, zapytałam lekarki- powiedziała, że to nic grożnego, wszelkie bóle uciskowe czy ukłucia nie powinny nas niepokoić. Dopiero taki ból jak przy miesiączce, długi promieniujący ( taki jaki mamy jak @ ma przyjść) powinien nas zaniepokoić i wtedy zgłaszać się do lekarza. Mnie co chwila gdzies zakłuje, uciśnie(szczególnie jak leże i mam zgięte nogi)- ale zdaje sobie sprawe z tego, że tam w środku wszystko pomału się przemieszcza żeby zrobic miejsce Dzidkowi- więc się nipotrzebnie nie stresuję :)
    Pozdrawiam dziewczęta :)

Poleć forum