reklama

Kwiecień 2012

Mamusie z terminem w kwietniu 2012.

1. baba_jaga

baba_jaga Początkująca w BB

Witam wszytkie Mamusie, które spodziewają się powiększenia rodziny w kwietniu 2012 :) Mam nadzieję, że uda się nam stworzyć grupę, w której każda z nas znajdzie wsparcie w trudnych momentach drogi, jaka jest przed nami. Zapraszam do dzielenia się radościami i troskami.

2. baba_jaga

baba_jaga Początkująca w BB

Wczoraj po raz pierwszy widziałam bijące serce mojego maleństwa. Bardzo mnie to ucieszyło, ponieważ już raz w tym roku poroniłam i 2 kreseczki na teście wcale jeszcze nie oznaczały dla mnie radości. Musiałam zobaczyć, żeby uwierzyć. Według OM to już 9 tydzień, ale USG wskazuje na 7. Mam się nie martwić i tak też robię.
    Poza tym nudności, słabości i inne przyjemności...

3. reklama
  4. pampusia112

pampusia112 Początkująca w BB

Witam;)
    Jestem kwietniową mamusią 2012:)
    Jest to moja pierwsza ciąża.
    Jeszcze nie miałam USG termin mam na 5 września po raz pierwszy usłyszę bicie serduszka mojego aniołka;)
    Jest to 8 tydzień;) termin mam mniej więcej na 2 kwietnia 2012;):-D

5. sonisia

sonisia Fanka BB :)

Witajcie drogiej mamy..!

to moja pierwsza ciaza i jestem taka podekscytowana :)
    termin mamy na 23.04 w roku Euro 2013 =P (nie wiem czemu zawsze tak mi sie kojarzy)

betka w 21 dniu po zapolodnieniu (nie miesiaczce) to 7719.
    pierwsze USG mamy na 29.08 (31 dzien). myślicie ze to za wczesnie???
    ale ja juz nie moge sie doczekać, bo wiedziałam juz 5 dni przed @ (betka= 49)

co myślicie? pozdrawiam Was wszystkie!

6. kasieńka2005

kasieńka2005 Początkująca w BB

Witam przyszłe mamusie.
    Rozpoczynam 8tc, 23.08.miałam USG i widziałam fasolkę 8mm serduszko biło ale niestety obok dość duży krwiak.Teraz wg zaleceń gin.leżę plackiem, wcinam duphaston i drżę ze strachu.

7. akna24

akna24 Początkująca w BB

witam wszystkie kobietki:))
    postanowiłam sie do was przyłaczyc by podzielic sie z wami ta jakze szczesliwa nowina:))otóz równiez mam termin na kwiecien 2012 i jestem w 9tc:)) pierwsze uisg miałam wykonane juz w 6 tc jakze byłam zaskoczona gdy dowiedziałam sie ze sa trzy jajeczka w których rozwijaja sie płody, ta wiadomosc mnie zbiła z nóg gdyz nie wiedziałm czy płakac czy sie smiac teraz juz jestem po drugim usg w 7 tc gdzie na monitorze widziałm bijace trzy serduszka jestem szcesliwa ale zarazem przerazona czy podołam jakze wielkiemu wyzwaniu jakie stawia przedemna zycie trzymajcie kcciuki pozdrawiam serdecznie

8. Sandruszka

Sandruszka Zaciekawiona BB

Aniu gratuluję. Trzy szkraby to rzeczywiście wielka radość, ale i wielki niepokój jak to dalej będzie. Jeżeli jednak będziesz dobrej mysli to na pewno wszystko w się uda! :tak: Ja natomiast byłam na usg w 6tyg, kolejne mam 6 września. Terminu jeszcze nie mam określonego, ale podejrzewam koniec marca początek kwietnia. :-D To będzie moje pierwsze dzieciątko. Cieszę sie strasznie, ale i drżę ogromnie o to, aby wszystko poszło tak jak trzeba. Obecnie jestem w 8tc. Od jakichś 3dni miewam poranne mdłości, jednak nie na tyle mocne abym witała się z kibelkiem :) Poza tym znalazłam na to swietny sposób- jak tylko się budzę, ide coś zagryźć lekkiego. Póki co pomaga. Czytałam tez, że tarty imbir jest niezły, jednak ja nie przepadam za imbirem. :eek: Nie mogę sie doczekać kiedy zobaczę moje maleństwo :) :rofl2:

9. mamusia83

mamusia83 Początkująca w BB

Witam przyszłe Mamusie;-)

Obecnie jestem w 10 tygodniu ciąży i już nie mogę doczekać się kwietnia. Cudownie jest zobaczyć na USG malutkie serduszko które bije w środku mnie.
    Mam do was od razu pytanie. Czy odczuwacie jakieś objawy w pachwinach? Ja mam ostanio wrażenie lekkiego ucisku w jednej szczególnie jak podnoszę nogę tak jakby coś mi tam przeszkadzało. Nie jest to ból ale dziwne uczucie.

10. reklama
  11. Patrycja2012

Patrycja2012 Początkująca w BB

Witam ;] Ja również dołączam do kwietniowych mam ;] Ja jestem w 6tc ale na USG wyszło ze w 4 więc lekko się stresuje :(

Widzę że coraz więcej Nas ;]

12. Sandruszka

Sandruszka Zaciekawiona BB

Witam :)Też w kwietniu zostanę po raz pierwszy mamusią. Jestem po 2giej wizycie. Moje dzieciątko ma 8t i 5dni. z tego co wyczytałam na zdjęciu usg to ma już 20,02 mm czyli niewiele ponad 2cm :) W 6 tyg miałam usg i miało ok 9mm. Więc rośnie jak na drożdżach. Gdzieś wyczytałam, że w tym momencie dzidzia rośnie ok. 1mm na dzień- to by pasowało. Nie wiem jak sie teraz do niego zwracać, bo na fasolkę już za duży, a kijanka też nie pasuje bo ogonka sie pozbył :D więc mówie Dzidek (od dzidziusia) :D na zjęciu jest sliczniusi z... dziurą w główce :O Ale spokojnie- lekarka nazwała jakoś to miejsce i powiedziała, że to jest jak najbardziej normalne :D Przewidywany termin to 18.04.2012.
    Do mamusi83

Ja też mam podobny ból, zapytałam lekarki- powiedziała, że to nic grożnego, wszelkie bóle uciskowe czy ukłucia nie powinny nas niepokoić. Dopiero taki ból jak przy miesiączce, długi promieniujący ( taki jaki mamy jak @ ma przyjść) powinien nas zaniepokoić i wtedy zgłaszać się do lekarza. Mnie co chwila gdzies zakłuje, uciśnie(szczególnie jak leże i mam zgięte nogi)- ale zdaje sobie sprawe z tego, że tam w środku wszystko pomału się przemieszcza żeby zrobic miejsce Dzidkowi- więc się nipotrzebnie nie stresuję :)
    Pozdrawiam dziewczęta :)

Poleć forum