reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2017

reklama
Kamilao34, chyba już każda z nas miała takie kiepskie przeczucie... i to normalne choć strasznie denerwujące...idź do lekarza on nie ma prawa tobie odmówić a z resztą nawet jak pomyśli że panikujesz to jego sprawa a ty się nie przejmuj... to my odpowiadamy za nasze maluchy w brzuchu i my się o nie martwimy dzień i noc więc jeżeli nas coś niepokoji to mamy prawo to sprawdzić. Mój mężuś raz próbował mi powiedzieć że się za bardzo wczułam i od razu pożałował swoich słów...
 
Ja tez świruje bo objawy typu mdłości zmęczenie mam mniejsze, piersi tez wydają mi sie mniej obrzmiałe. Dzisiaj rozmawiałam o moich obawach z mężem i uświadomił mi ze moje schizy i zamartwiania nic nie dadzą bo jeśli cos ma sie stać to i tak sie stanie i nie mamy na to wpływu a nasze zamartwianie tylko szkodzi maluszkowi. Wizytę mam dopiero za tydzień wiec do tego czasu musze sobie znaleźć jakies zajęcie gdzie nie będę myślec o najgorszym :)


ganngox19445go7d.png

moj facet tez tak mowi.. co ma sie stac to i tak sie stanie... :) taka prawda... a my prócz dbania o siebie nie mozemy nic wiecej zrobic.. ;)
 
Witam wszystkie 'kwietniowe mamy'
Chętnie do Was dołączę :)
U mnie termin jeszcze nie do końca określony ale mniej więcej na drugą połowę kwietnia ;)

Póki co nadal towarzyszy mi niedowierzanie i lekkie przerażenie, chyba dopiero jak zobaczę maleństwo na własne oczy (USG) to uwierzę :)
Pozdrawiam
 
10 dni wcześniej dał mi zdjecie powiedział że maluch ok 3,7 cm serce bije a potem przy badaniu genetycznym mówi że wszystko ok 5.1 cm "a teraz drugi " a ja jaki drugi? On też był zaskoczony gdzieś się chowalo drugie i dopiero się pokazał

12 tydzień

ciężko mi uwierzyć, ze mogl ten fakt przegapic juz na takim etapie ;O
ale gratuluje Ci dwóch maluszków fikających w brzuszków ;D też bym chciala blizniaki :D haha może i mi lekarz zrobi niespodzianke taką bo ostatnio byłam w 7tc ;D a teraz pojde juz w 12tc :D haha nie no śmieje sie śmieje :D choc nie powiem, cieszyłabym sie :D
 
Witam wszystkie 'kwietniowe mamy'
Chętnie do Was dołączę :)
U mnie termin jeszcze nie do końca określony ale mniej więcej na drugą połowę kwietnia ;)

Póki co nadal towarzyszy mi niedowierzanie i lekkie przerażenie, chyba dopiero jak zobaczę maleństwo na własne oczy (USG) to uwierzę :)
Pozdrawiam

hej :) dołączaj śmiało :) a to który masz tydzien ciązy wg ostatniej miesiaczki?
i kiedy sie wybierasz na USG? :)
 
Ojej tyle piszecie że czasem ciężko nadrobić ;) my wczoraj byliśmy na wizycie dzidzia ma już 2.30 cm ;) serduchem bije jak dzwon ;) samopoczucie dzisiaj rewelacyjne byle tak dalej bo ostatnie dwa tygodnie były katastrofalne... mam skierowanie na posiew moczu z racji bakterii ... położna powiedziała ze przy oddawaniu moczu musze się podmywac .. zobaczymy vk tam się dzieje. Kazał mi lekarz się nie obawiać ;) apropo wózka. .. hmmm mamy spacerowe która była rewelacyjna przy córce graco Evo i tak się zastanawiam nad samym dokupienia gondoli do niej ... ale nie wiem czy susze egzamin przy terenach wiejskich... rozkopanych polnych drogach itp... ;)
 
reklama
ciężko mi uwierzyć, ze mogl ten fakt przegapic juz na takim etapie ;O
ale gratuluje Ci dwóch maluszków fikających w brzuszków ;D też bym chciala blizniaki :D haha może i mi lekarz zrobi niespodzianke taką bo ostatnio byłam w 7tc ;D a teraz pojde juz w 12tc :D haha nie no śmieje sie śmieje :D choc nie powiem, cieszyłabym sie :D
Ja bym chyba oszalala z radości!:)
 
Do góry