reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniówki na zakupach!!!

jak się was czyta tak hurtem to nachodzi do głowy tylko jedna myśl: szalone :) i człowiek od ucha do ucha usmiechniety siedzi i zapomina że choroba go rozbiera. :)

hahah no ja też już prawie płaczę ze śmiechu.
i jestem zaskoczona pozytywnie coccodrillo.
paczka wysłana a babka zamieniłą mi bluzę 104 na 110 bo zle rozmiar wstukałam:)
no a myslalam ze nie bedzie sie im chcialo i nie bedzie sie dalo dogadac...
ehhh szkoda tylko ze nie mam trampek dla Niki, ale jej moze kupię w sklepie, albo jakies podobne i będzie cool sista;);)

p.s. Mitaginka mówiła że jak wyjdzie to będzie nadrabiać i przeczyta WSZYSTKO. ale się uśmieje z tych naszych kreacji:D:D
 
reklama
heheh, uwielbiam was :-D myslalam, ze tu jakas dyskusja nt pieluch rozgorzala, a tu nie :-D

baby
, wlasnie do tego pajaca chcialam linka wklejac, cos mi nie wyszlo :-D ale ogolnie szukalam czegos takiego, ostatnio to mocno popularne jest, siostra w Turcji sobie kupila do chodzenia po domu :-D a teraz jeszcze w cubusie wyhaczyla :-D

OnePiece - Jump in | One Piece, Jumpsuit, All-in-one, Onesie, Chilloutsuit

boskie :cool2: normalnie antykoncepcja 100% skutecznosci ;-)
 
a ja mysle ze po tych 9msc abstynencji seksualnej+ polog to nawet mozemy w takich pajacach wystapic a meza to nie ochlodzi :)
 
hahahaha ale Wy normalnie nienormalne jesteście z tymi pajacami :-D ale sie uśmiałam, ale te wklejone przez aenye jakie drooogie

Proponuję współny napad na bank, dzielimy łupy i na zakupy:-D
ale byłyby jaja - a później w gazetach - biedne ciężarówki obrabowały bank hahahaha :laugh2:

JA JUŻ NIC NAPRAWDĘ NIC Z CIUSZKÓW NIE KUPUJĘ
hahaha, to mnie rozbawiłaś z rana, też się tak oszukuję, aż pojawi się jakaś śliczna bluzeczka czy spodenki i wymiękam :-D


akkm ale Ci się poszczęściło z wózkami :-) quinny są fajowe
baby55 to co Ty masz za sukienkę??? taką ledwo dupkę zakrywającą? o jaaaaaa ta sukienesia którą wkleiłaś śliczna
margola a co Cię bidulko bieże? jakies przeziębienie? choróbskom mówimy woooon :wściekła/y:
Mitaginka wracaj do nas zdrowiutka :tak:
 
haha teraz mi sie przypomniało, że ostatnio mówilam coś mężowi, ze szkoda że te ciuszki dla Meli będą na tak krótko i ze np. ten śliczny kombinezon różowy będzie dobry tylko na 1-2 miesiące-a on mi powiedział, że kupi sobie taki sam i jak mi będzie smutno, że Mela z niego wyrosła to on będzie zakładał:)hhaa musze mu koniecznie pokazać tą stronę-teraz już nie będzie miał wyjścia:-D

nati_k mężów może nie, ale jak ja bym zobaczyła w tym mojego męża to chyba bym pękła ze śmiechu:)
gdyby nie było mi szkoda pieniędzy to kupiłabym takie i zrobiliśmy sobie zdjęcie wszyscy w trójkę z Melą:-D
baby_55 masz rację czubek by dopełnił tą piękną kreację:-Dno nie moge po prostu przestać się śmiać:)
 
hermionka poszczęściło poszczęściło plus fotelik MC Cabrio Fix :-) do tego muszę tylko dokupić koło terenowe KOŁA KOŁO TERENOWE ZIMOWE do wózka QUINNY BUZZ (1429479212) - Aukcje internetowe Allegro bo to co jest piankowe to jakieś takie zużyte i twarde mi się wydaje, z tego co czytałam to te BUZZ maja różne opinie i nie wiem jak to będzie w zimie w tej spacerówce z małą w kombinezonie bo ona kubełkowa ale na szczęście się na płasko rozkłada! jak to się mówi darowanemu koniowi nie zagląda się w zęby.
 
Kobietki widze szalejecie z zakupami. Poplakalam sie ze smiechu z tego duzego pajaca gdyby byl wiekszy to kupuje od razu dla mojego taty na noc do spania on wiecznie gada ze mu zimno to byl mial jak znalazl.

Do mnie wlasnie przyszedl kurier z pieluszkami tetrowymi i flanelowymi:tak: smoczek, butelki i geba sie cieszy :-) to kupowanie jest super.Jutro w koncu bedzie komoda wiec opuszcze automat z praniem bedzie gdzie ukladac a tak upycham po szafkach i co M otwiera to mu na glowe spadnie :-D
 
Hej dziewczynki mam dwa pytanka do Was? Może już to omawiałyście ale ostatnio średnio mam niestety czas na bb i nie mogę się doszukać. Ale już przechodzę do pytań ;-) 1. Pierwsze pieluszki, to lepiej te od 2-5kg czy te od 3-6kg? Bo sama nie wiem, które będą lepsze. :confused: 2. Czy nowe ubranka ze sklepu trzeba prać? Wydaje mi się, że tak ale pewna nie jestem, więc wolę się upewnić.
Z góry bardzo dziękuję za wszelkie info :blink:
 
reklama
1. Ja sądzę, ze wygodniejsze będą jedynki czyli 2-5, bo jakby maluszek sie urodził poniżej 3 kg to te większe będą za duże, a te na pewno będą ładnie przylegały, Ja takie kupiłam.
2. Nowe ubranka trzeba wyprać, bo leżą i kurzą sie w sklepach i różne rzeczy sie na nich osadzają i różni ludzie ich dotykają, mogłoby coś maluszka uczulić, ja zresztą swoje i męża też zawsze piorę zanim założę.
 
Ostatnia edycja:
Do góry