reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniówki na zakupach!!!

ja czesto jezdze do tesciow i zwykle to jest tak, ze dziecko spi sobie smacznie na kanapie (na rozku rozlozonym ;-) ) albo chwile siedzi i bawi sie w foteliku samochodowym, one tez maja na dole bujaczki :-) i nie przyszlo mi nigdy do glowy, zeby na takie krotkie wizyty (pare godz) brac ze soba lezaczek fishera :-) tesciowa z przyjemnoscia ponosi dzidzie, jak ta sie rozbryka :-)

ja też nie myślę o takich paro godzinnych odwiedzinach- u teściów dużo ludzi i już się małego nie mogą doczekać więc i tak bym z niego nie korzystała, myślałam raczej o takich cało-weekendowych wyjazdach, zresztą nie tylko do nich:tak:

baby- super ta sukienka:tak:

akkm- cudo ale ta cena:szok:
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ja też jak patrzę na to, ile Wy już rzeczy macie, to wydaje mi się, że nic nie mam. Fakt, co prawda ciuszki są już wszystkie. Jak przyjdzie paczka z allegro, to zostaną nam jeszcze do kupieniaL: jeszcze jedno okrycie kąpielowe, sterylizator, jakiś grubszy kocyk akrylowy i wszystkie kosmetyki, pampersy (ale to na początku kwietnia), . No i dla mnie koszule do karmienia i staniki do karmienia. Niby nie jest to wiele, ale pewnie jeszcze znajdzie się coś, o czym zapomniałam. Wózek i łóżeczko myślę kupimy pod koniec marca, jak dostaniemy pieniążki od sponsorów. Ale fakt- czasu wydaje się być coraz mniej, a my chyba jeszcze daleko w polu :-)
 
zwykly bujaczek to mam - po siostrze :)
ale wlasnie ten z fishera bym chciala ale w sumie balabym sie przez psa, a wyzej nie postawie 1) koty ktore moga zwailc 2) pies z ciekawosci wskoczy
wiec wlasciwie wyprobuje ten co mam a jak bedzie ok to w lipcu mam urodziny :)
 
nie, no ja obie rzeczy kupuje obowiazkowo, tylko lozeczko pozniej, bo na razie mi sie nie przyda :-) tzn mysle, ze bujaczek w prezencie od tesciowej (ale inny troche), bo nieraz wspominala, ze kupi malemu, a lozeczko na stowke mi sie przyda, jak bede chciala np maluszka dac na noc do kogos (pozniej, oczywiscie), albo pojechac z nim.
 
heheh, uwielbiam was :-D myslalam, ze tu jakas dyskusja nt pieluch rozgorzala, a tu nie :-D

baby
, wlasnie do tego pajaca chcialam linka wklejac, cos mi nie wyszlo :-D ale ogolnie szukalam czegos takiego, ostatnio to mocno popularne jest, siostra w Turcji sobie kupila do chodzenia po domu :-D a teraz jeszcze w cubusie wyhaczyla :-D

OnePiece - Jump in | One Piece, Jumpsuit, All-in-one, Onesie, Chilloutsuit

boskie :cool2: normalnie antykoncepcja 100% skutecznosci ;-)
przesadzacie z tą antykoncepcją. te z cubusa, 135 funciaków no ale w dechę są!! pod tym sexy bielizna, mąż rozpina zameczek....i zaczyna się akcja...:) ehhh rozmarzyłam się
Hej dziewczynki mam dwa pytanka do Was? Może już to omawiałyście ale ostatnio średnio mam niestety czas na bb i nie mogę się doszukać. Ale już przechodzę do pytań ;-) 1. Pierwsze pieluszki, to lepiej te od 2-5kg czy te od 3-6kg? Bo sama nie wiem, które będą lepsze. :confused: 2. Czy nowe ubranka ze sklepu trzeba prać? Wydaje mi się, że tak ale pewna nie jestem, więc wolę się upewnić.
Z góry bardzo dziękuję za wszelkie info :blink:

agusiak ja mam pieluszki te 2-5kg pampersy białe a ciuszki to trzeba wyprać, kto wie jakie łapska je dotykały
ja do Starszaka od razu miałam nr 2, bo tak mi poradziła kuzynka. ale jedynki lepiej chłoną te kupki rzadziutkie więc lepiej 1. przy Mlodym juz mialam 1, co prawda szybko wyrośli z nich, ale na początek paczka lub dwie spoko.

dziewczynki tak sobie myślę o tych moich teściach, my do nich jeździmy co tydz na obiad, wiadomo, z początku nie będę jeździła, pewnie po m-cu lub dwóch, i tak myślę czy kupić
- leżaczek FISHER PRICE LEŻACZEK-BUJACZEK 3w1 18kg +GRATIS (1441267541) - Aukcje internetowe Allegro okazja bo 180zł z wysyłką, mogłabym go wozić w aucie i tylko do nich wnosić, albo też do znajomych
- łóżeczko HIT LOZECZKO TURYSTYCZNE KOJEC WIBRACJE + PIŁKA (1429920961) - Aukcje internetowe Allegro to mi się podoba, bo ta siateczka nie jest zakryta jakimiś misiami czy słoneczkami, mały dużo widzi, to łóżeczko stałoby u nich na stałe a nam przydałoby się na wyjazdy

no i nie wiem... co myślicie?
leżaczek fisher price dla mnie obowiązkowo!! mam u siebie w domu.
jak się do kogoś jedzie na parę godzin nie potrzebne, raz że fotelik, dwa że łóżko u kogoś i kocyk, trzy że dziecię jak nie śpi już takie większe, to na rączki i niech świat ogląda:)
jak dłuższy czas u teściów to u nich niech leży.
łóżeczko turystyczne nie było mi w ogóle potrzebne. na wczasach to albo w wózku w pokoju, albo z nami te pare nocy w łóżku.

a ja poluje na takie cudo FISHER PRICE Hustawka Leżaczek Kołyska na PRĄD (1427668843) - Aukcje internetowe Allegro drogie jak szlak,ale skombinowałam skarbonkę i razem z K wrzucamy tam 5zł oglądałam w dzien dobry tvn że to najlepszy sposób na zaoszczędzenie odkładanie 5 zł mama moja coś wspominała ze się dołoży jak nie uzbierama tyle :biggrin2: może trafie na jakąś okazje używkę będę polować;-)
Faktycznie przydał by się napad na bank bo same wydatki Zuzanna dobrze ze wspomniałaś o szkole ja też mam czesne do zapłacenia prawie 2tys siet siet siet
dla mnie to drogie i użyteczne na krótki czas, dziecko szybko z niego wyrośnie. a ten fisher price z linku wcześniej to potem jako krzesełko służy....
 
reklama
Do góry