reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

L4 po cc

Patrycja35

Fanka BB :)
Dołączył(a)
29 Czerwiec 2019
Postów
2 433
Hej kochane...chcialam zapytac jak to jest po porodzie w moim przypadku po cc...szpital wystawia l4 czy odrazu wchodzi sie na macierzynskie? Rodzilam 13 lat temu i nie pamiętam jak to wyglada.Od poczatku ciazy na l4 jestem.Dziekuje za pomoc
 
reklama
Hej kochane...chcialam zapytac jak to jest po porodzie w moim przypadku po cc...szpital wystawia l4 czy odrazu wchodzi sie na macierzynskie? Rodzilam 13 lat temu i nie pamiętam jak to wyglada.Od poczatku ciazy na l4 jestem.Dziekuje za pomoc
niestety jak urodzi się dziecko od razu włącza się macierzyński a nie powinno być tak niektóre kobiety leżą w szpitalu dużo dłużej i już są w plecy ....
 
niestety jak urodzi się dziecko od razu włącza się macierzyński a nie powinno być tak niektóre kobiety leżą w szpitalu dużo dłużej i już są w plecy ....
Akurat dzis siw pytalam w szpitalu bo od pon leze...i jeszcze 4tyg tu bede az do porodu..i szpital od dnia przyjecia do porodu daje l4 i od porodu macierzynski...tez sie balam ze ten miesiac będę w plecy ale nieszczęście nie
 
Akurat dzis siw pytalam w szpitalu bo od pon leze...i jeszcze 4tyg tu bede az do porodu..i szpital od dnia przyjecia do porodu daje l4 i od porodu macierzynski...tez sie balam ze ten miesiac będę w plecy ale nieszczęście nie
A niby czemu miałabyś być te tygodnie w plecy? Przecież jeszcze nie urodziłaś. Macierzyński zaczyna się od dnia porodu, ewentualnie wcześniej można, ale to na wniosek kobiety.

Dużo sił życzę z uwagi na tak długi planowany pobyt. Mnie pobyty w szpitalu mocno wpływały na psychikę:/
 
No wlasnie d
A niby czemu miałabyś być te tygodnie w plecy? Przecież jeszcze nie urodziłaś. Macierzyński zaczyna się od dnia porodu, ewentualnie wcześniej można, ale to na wniosek kobiety.

Dużo sił życzę z uwagi na tak długi planowany pobyt. Mnie pobyty w szpitalu mocno wpływały na psychikę:/
No właśnie dzis mnie dopadla chandra...tylko moge isc do toalety ktora jest w sali -,-rozchodzi mi sie szew na macicy po starym cc..wiec mam zakaz chodzenia.
 
No wlasnie d
No właśnie dzis mnie dopadla chandra...tylko moge isc do toalety ktora jest w sali -,-rozchodzi mi sie szew na macicy po starym cc..wiec mam zakaz chodzenia.
Współczuję:/ Ja spędziłam w szpitalu 4 tygodnie w pierwszej ciąży i 7 tygodni w drugiej. Ale szczęście w nieszczęściu, że ja nie musiałam leżeć, mogłam chodzić. Same leżenie jeszcze trudniejsze do zniesienia.
 
reklama
Akurat dzis siw pytalam w szpitalu bo od pon leze...i jeszcze 4tyg tu bede az do porodu..i szpital od dnia przyjecia do porodu daje l4 i od porodu macierzynski...tez sie balam ze ten miesiac będę w plecy ale nieszczęście nie
Chodziło mi bardziej o ten okres po porodzie czasem dziewczyny leża po tydzień dwa i nie mają liczone już l4 tylko macierzyński a wiadomo że większość wybiera opcję 80 % no chyba że maja fajne zarobki to można 100 i 60 :)
 
reklama
Do góry