reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

L4 wypłata

Dołączył(a)
31 Sierpień 2021
Postów
4
Hej. Na L4 jestem od 1 lipca . Za pierwszy miesiąc dostałam od pracodawcy normalną wypłatę 31 lipca tak jak zawsze. Teraz mamy 31 sierpnia i zastanawiam się kiedy przyjdzie mi przelew z Zusu. Jak to było u was?
 
reklama
Wszystko zależy od tego czy pracodawca wysłał wszystkie dokumenty do ZUS. Potem ZUS ma 30 dni na rozpatrzenie wniosku. Niestety w zależności o miejscowości dziewcyzny czekają 2-3 miesiące , a czasem i dłużej. Warto założyć konto na ZUS PUE bo tam masz wszystkie ewentualne decyzje.
 
Wszystko zależy od tego czy pracodawca wysłał wszystkie dokumenty do ZUS. Potem ZUS ma 30 dni na rozpatrzenie wniosku. Niestety w zależności o miejscowości dziewcyzny czekają 2-3 miesiące , a czasem i dłużej. Warto założyć konto na ZUS PUE bo tam masz wszystkie ewentualne decyzje.
To masakra. Jak odchodziłam na zwolnienie to pracodawca mówił że normalnie będę mieć pieniądze co miesiąc. Szkoda bo mieszkam i utrzymuje się sama a tu taki klops
 
reklama
Do góry