reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2007 :))

reklama
Witajcie:) Jak sie przyszle mamusie czuja??
Ja super tylko zeby mozna sobie na noc biust odkrecac to byloby jeszcze lepiej;) Buziaki:)
 
Witaj Poziomko!

Ja się czuję super, piersi mnie nawet niespecjalnie bolą, ale szybciej się męczę i śpiąca jestem, no i węch mi się okropnie wyostrzył.
Niektóre zapachy są dla mnie nie do zniesienia.
 
Witam lipcóweczki!
Ja też jestem mamą lipcową ale z tego roku,mój Oliwierek urodził sie 1 lipca,a dokładnie rok temu dowiedziałam się,że jestem w ciąży i od tamtej pory moje zycie zmieniło się zupełnie! Bycie mamą jest niesamowite!
Zyczę wam przyszłe mamusie dużo zdrówka i mnóstwa pozytywnych wrażeń,aby te magiczne 9 miesięcy upłynęło wam tak wspaniale jak mi!
Jeszcze raz pozdrawiam i trzymam za was kciuki! Będę was podglądać,jak rozwijają się wasze fasolki.....achhhh wspomnienia!:tak:
 
cześć dziewczyny! gratuluje!
jak to miło popatrzeć i powspominać- jak to było na początku- wiadomość o ciąży przewróciła życie moje i męza do góry nogami, a teraz... jesteśmy najszczęśliwszymi rodzicami na świecie- rodzicami małej juleczki... zyczę wam dziewczynki wszystkiego najlepszego - trzymajcie się cieplutko!
 
Dziękujemy dziewczyny :)


Jeśli chodzi o objawy to mi zgaga chyba minęla - albo była tymczasowa od Coca-Coli :) natomiast od środy jestem straaasznie senna - śpię od 18.00 do 21.00 potem zasypiam ok. północy i wstaję do pracy o 5.30 (ze wstawaniem nie miałam i nie mam problemów)... Czuję się padnięta... no i bolące piersi... heh - ciekawe czy to minie:eek:

Zapisałam się do ginekologa: 15.11. - zobaczymy co powie :)

PaulaC - współczuję, z tym węchem :baffled:

a czy pijecie jeszcze kawę? Ja codziennie słabą z płaskiej łyżeczki i z dużą ilością mleka - nie wiem czy mogę jeszcze pić... czy mam przestać dopiero jak zacznie mnie mdlić? Nie wiem:dry:
 
Ja kawke pije od czasu do czasu tez slabiutka i wydaje mi sie, ze jesli sie nie ma problemow z cisnieniem to niezaszkodzi..Mozna duzo rzeczy jesc i pic byle by z glowa:) A ja cos czuje, ze mdlosci i tym razem mnie omina:)
Pozdrawiam..
 
reklama
Witajcie!

Alkmena możesz pić słabą kawkę z mlekiem, jedna dziennie na pewno nie zaszkodzi.
Mnie w pierszej ciąży zupełnie od kawy odrzuciło, w tej też...
Ja do lekarza idę dzień później niż Ty.
Co do piersi to mnie przestały boleć po jakimś czasie w pierwszej ciąży, za to potem z nich mleko wyciekało.

Poziomko masz już dzidzię? Bo zrozumiałam, że już byłaś raz w ciąży.

No, a mnie dzisiaj rano dopadły nudności. Ble...
Wcześniej niż w poprzedniej ciąży, a już miałam nadzieję, że mnie ominą.
 
Do góry