reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2007 :))

To logowanie mnie też wyprowadziło z równowagi, ale już jestem i od jakiegoś czasu was podczytuję. Ale bardzo się przyzwyczaiłam pisać na zamkniętym :tak:!!!
Życzę wszystkim miłego sobotniego wieczoru i niedzielnego poranka!!! A ja zanim pójdę spać jeszcze nadrobię wasze posty!
 
reklama
Pastela - Twoje porównanie, że siedzimy jak wiejskie baby na jarmarku rozśmieszyło mnie do łez - dokładnie tak się czuję jak muszę chwile posiedzieć - przecież gdzieś trzeba podziać ten brzuch :-) (nawet jak siedzeniem jest muszla klozetowa)!!!

Buziaczek - też mam straszną ochotę na bardziej ambitne pozycje łóżkowe:tak:!!!!

A co do przywilejów ciążowych to już o tym pisałam kiedyś - nie chcę się powtarzać i denerwować!!! Mnie nie spotykają w każdym razie osoby, które mają na względzie mój stan....:wściekła/y:!!! No cóż - a to Polska i Polacy właśnie!!!
 
Z tymi przywilejami to sie zgadzam, nie chce krytykowac ani Polski ani Polakow ale z tego co piszecie:wściekła/y::no:
Tutaj tak nie jest, kazdy jak widzi kobitke z brzuchem to sie do niej usmiecha czasem zagada jak sie czuje, nawet jej nie znajac, mi sie zdazylo ze przepuszczaja ludzie nawet do toalety publicznej.
gaddulaa co do tego bardzo milego klienta:wściekła/y:, no na gwizdek go obchodzi co masz w koszyku, jestes w ciazy to nalezy Ci sie kasa z pierwszenstwem i koniec!
 
Moje drogie,
Chyba wszedzie jest na bakier z kultura osobista,zaczynajac od naszego kraju a konczac pewnie na kazdym innym.Mnie wkurza tez to samo co i was,ale ciagle sobie tlumacze ze nas uczono w domu i w szkole jakis zasad,a tutaj kompletnie chyba nie ucza ani w domu ani w szkole jakichkolwiek manier.Czy stary czy mlody,czy czarny czy bialy to kazdy woli zatkac sie sluchawkami do uszu i patrzec w okno lub udawac ze spi.Tak jest w autobusach i metrze,chyba najbardziej sa uczulone na to kobiety z dziecmi,bo chyba wiedza lub pamietaja jak to jest z wilgasnym brzuchem stac,zdazylo mi sie wlasnie ze kobieta ustapila mi miejsca,a w wozku siedzialo dziecko.
Mieszkam niedaleko szkoly podstawowej i codziennie widze zachowanie dzieci,ktore czasami zachowuja sie jak stado zwierzat w zoo,skacza po murku przed moim domem i domami innych ludzi jak malpy i wydawalo by sie ze to najmlodsze pokolenie Ameryki.No, ale moze dlatego tak sie dzieje ,ze Amerykanie maja inna mentalnosc i wpajaja od malego dzieciom inne zasady niz Polacy, a o wychowaniu i kulturze widocznie mowi sie malo lub wcale.
 
Zapomnialam dodac jeszcze ze od wczoraj mamy juz synka w domu i od razu nocka przechodzona byla,troche podjadl cyca i zasypial,a potem znowu co godzina to samo prawie,no ale moze jakos w jakis rytm wpadnie.W dzien jest troche lepiej,ale za to moja 2 letnia corka tak jest podekscytowana nowym czlonkiem rodziny ze ciagle zaglada do kolyski i ciezko ja namowic do cichych okrzykow.Ale slodki widok jest jak ona caluje go w glowke jak go karmie,dla niej to pewnie taka zywa lala,zeby bylo mozliwe to pewnie by posadzila go na wozek i jezdzila z nim.Zobaczymy co bedzie dalej.
Dziekuje wszystkim za zyczenia i gratulacje,bardzo dziekuje:)))
W nastepnym tygodniu idziemy na pierwsza wizyte do pediatry.
Pozdrawiam wszystkie oczekujace mamusie:))
 
Ale slodki widok jest jak ona caluje go w glowke jak go karmie,dla niej to pewnie taka zywa lala,zeby bylo mozliwe to pewnie by posadzila go na wozek i jezdzila z nim.Zobaczymy co bedzie dalej.

To jest jeden z urokliwszych widoków :) zawsze rozczula mnie takie "starsze" rodzeństwo, które tuli się do młodszego i stara się być jego opiekunem. Myślę, że dzieci jednak nie traktują siebie wzajemnie jak lalki ;)
 
Witam sie
mnie złapała bezsenność:no::no:
wstałam o 4, wstawiłam pranie i umyłam okno w sypialni.....:zawstydzona/y::zawstydzona/y:

maluszek wstał razem zemna i chyba oczekuje śniadanka:rofl2::rofl2:

Dziewczynu ja od kilku dni mam takie bole w dole brzucha ze nie wiem jak je opisać, sa w miejscu kosci łonowj, tuz pod szwem po cc.Co to jest?skurcze???

Jutro postaram się udac do szpitalnego gina to moze chociaż dostane skierowanie na wyniki,ale jak mnie dupek oleje to bedzie to ostatatnia wizyta w bezpłatnej służbie zdrowie:wściekła/y:
na 22 lub 25 i tak mam się pokazac u swojego gina w klinice.:-):-)
Zgage mam, kaloryfer mi śmierdzi(wczoraj męzulek malował,miał 3 ale z 1 sie uwinął do 16:happy2::happy2::happy2::happy2:)

wstał też Krzyś, gardło założone,kaszle........wyszła wczorajsza kąpiel w ogrodzie pod zraszaczem:-:)-(
 
madziarka - musisz być niesamowicie szczęśliwa. nawet nie wiesz jak Ci zazdroszczę!!! Tez bym chciała już być z moim maleństwem w domku. Ale mój Igor się wcale nie śpieszy:wściekła/y:!!!! Ciągle mu tłumaczę, ze na zewnątrz nie jest tak źle, proszę i błagam, ale on jest niewzruszony. Uparł się i siedzi...;-)!!! No nic - jak on teraz mamusi nie słucha, to chyba tuż po porodzie zgłoszę się do superniani o pomoc:-D!!!
 
Mimo nieprzespanych nocy rzeczywiscie patrzac na to nasze slodkie malenstwo rozpiera nas szczescie.Smiejemy sie ze nasze dzieci ciekawe swiata i szybko pchaja sie na ten swiat,jedno 3 tygodnie,drugie 5 tygodni przed terminem.Ale lekarka juz zapewnila mnie ze juz z nastepnym to mi sie to nie uda,ze dadza mi zastrzyk i wszystko bedzie w terminie.Ciekawe dlaczego tym razem o tym nie pomyslala zwlaszcza ze cora pierworodna byla tez przedterminowa.
Wiem ze lepiej urodzic o terminie,ale jednak ciesze sie ze przynajmniej porod byl szybki i latwy.Balam sie troche co to by bylo jak dzieci potrafia wazyc 4kg,to dopiero wysilek.
Moja corka spi wyczulona bardziej chyba niz ja sama,to chyba jeszcze nadmiar wrazen zwiazanych z pojawieniem sie braciszka.Nad ranem maly zaczal troche sie wiercic i marudzic, a Iza od razu na rowne nogi i juz spania nie bylo od 5:30 rano.Troche sa male kolizje zwiazane ze spaniem dzieci.Jak maluszek sobie cos tam gawedzi i mruczy to Iza oczywiscie nie ma ochoty na spanie.Chyba najlepiej trzeba uspic to mniejsze, a potem klasc do wieksze do spania.
No i dzisiaj pierwszy raz zostalam obsikana przez synka,z dziewczynka to nie bylo takich az wysokogornych niespodzianek,a teraz chyba musze sie przyzwyczaic ze czesciej beda fontanny.Co jeszcze nas czeka?? Pewnie wiele roznych niespodzianek.
pozdrawiam i milej niedzieli wszystkim....:)))
 
reklama
Madziarka - obsiusianie przez niemowlę płci męskiej gwarantuje kobiecie powodzenie u mężczyzn - tak twierdzi mądrość ludowa... To Ty się teraz nie opędzisz, jak Twój synek takie Ci prysznice urządza...:-D!!!
 
Do góry