reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2007 :))

hej
ja juz w domku i wcinam czereśnie /cena spadla do 5zł/kg :-D/, truskawki, brakuje mi jeszcze arbuza :crazy:
Aśka - ja dopiero siedzę tak od prawie tygodnia i chyba jest to związane z obniżeniem się brzucha :sorry2:a że chodzę w spódniczce to to siedzenie nie wygląda zbyt elegancko :zawstydzona/y:
Madziarka - gratuluję, codziennie zastanawiam się z mężem jak to będzie jak maleństwo z nami zamieszka. A co do obsikiwania to jest to normalne u chlopców, mój chrześniak jak byłam 1 raz w odwiedzinach siknął mi na twarz :shocked2: teraz byłam u koleżanki co urodziła i też podczas zmiany pieluchy jej pomagałam i mnie obsikał :crazy: maluch, no i oczywiście siebie też od pępka po buźkę, cały był do przebrania:rofl2:.
 
reklama
:happy2:witam Dziewczyny co slychac jak mija niedziela? ja znalazlam chwlke aby zajrzec co u Was, wsumie nie mam teraz za bardzo czasu Wam odpisac kazdej bo wlasnie wychodzimy do rodzicow Meza ale jak wroce to postaram sie cos napisac ...!!:rofl2:Pa​
 
Witam mamusie,
dzis udalo mi sie bez problemu zalogowac na stary login.Niewiem dlaczego wczoraj mialam problem dzis jak reka odjol.
fajnie sie czyta o przezyciach mamusi i dzidziusia.Ja tez nie moge sie doczekac kjiedy moje dzioecko bedzie sikalo przy przebieraniu:-D
Z tymi kolejkami w sklepie to roznie bywa raz przepuszczaja innym razem patrza na ciebie jak na ufo:no: okropnosc a najlepsze jest to ze jak stoi malzenstwo to facet karze przechodzic dalej a jego zona patrzy na niego jak na idiote:szok:
Dzis mialam odwiedziny przyjechala kuzynka z przyjacielem bardzo sie ucieszyla widzac moj brzuszek .Niemoze sie doczekac jak bede ropdzila koniecznie kazala sie powiadomic:-) mieszka ode mnie 45km mam nadzieje ze zdazy nim dzidzia wyjdzie na swiat:tak:.

A za chwilke mykamy do Koloni na lotnisko po bilet dla bratanka
 
Madziarka gratuluje ze macie juz synka w domu:-) A z tym sikaniem to...hehe stary nnumer chlopcow:-D Pewnie setki razy bedziemy sie wycierac z ich siuskiow:-D

U mnie dzis wkoncu ladna pogoda, az milo:tak: Posiedzielismy sobie z mezulkiem na tarasie a nie w czterech scianach, mam nadzieje ze juz sie pogoda ustabilizuje i bedzie ciepelko.

Pastela mam zupelnia pustke w glowie,hmm:sorry2: ja chyba Ci w tym temacie nie pomoge:sorry2:

Pozdrawiam wszystkie mamuski
 
WITAM SIE I TUTAJ

OD RANA UPAL A JA MUSZE DO GINEKOLOGA, MOZE JUTRO POJDE????
GRRRR,
Krzysio zemna domku,jego też musze zawieźć do lekarza\\

MIŁEGO:)
 
za tydzień są 1 urodzinki mojej chrześnicy proszę pomóżcie i podpowiedzcie co mogę jej kupić, bo nie mam pojęcia :baffled:


PASTELKA- z tymi prezentami to zawsze jest problem,niedawno byłam na 1 urodzinach i tez miałam problem,kupiłam Juli misia,takiego wielkosci butelki 2 litrowej i paczke pieluszek,bo wiem ze jeszcze nosi a mamusi nie za lekko

wszystko zalezy od kieszeni obdarowujacego, bo na tych samych urodzinach byl tez rower:szok::szok::szok:i ta dziwna lalka placzaca gadajaca:zawstydzona/y::zawstydzona/y:mnie poprostu nie stac na takie prezenty
 
Witam dzisiaj :)

noc bez sensacji, wstaje tylko 3 razy na sikanie... a wczesniej wystarczylo raz! takze bardzo mi sie to nie podoba ;) no i przy kazdej wizycie w wc sprawdzam, czy przypadkiem nie ma jakiegos zaczerwienienia, czopa jakiegos czy co ;-)

no, ale badzmy cierpliwe...! :)

Tak sie zastanawiam czy Zeberka wyjdzie ze szpitala juz z Jasiem w ramionach...

Pastelka ja mialam 1 urodziny chrzesnicy miesiac temu i tez kasiory nie mam za duzo.. kupilam jej kapelusik na lato i taka zabawke co sie ciagnie za sznurek i sa w niej jeszcze otworki do wrzucania klockow. Calosc nie przekroczyla 40 zl.
 
Ja też się witam!
magdalenko - tylko 3 razy :szok:? Ja od kilku mieś. min. 4 a teraz to 5 lub 6 między 23 a 6:angry: ale robię to w pół śnie więc luz, ale też zawsze papierek oglądam skrupulatnie :-p
ewo i magdalenko - ja też w kasie nie pływam, a chciałabym coś wyjątkowego albo z pomyslem kupić, moja chrześnica ma dosłownie wszystko :rofl2: bogaci rodzice i dziadkowie, więc zabawki chyba odpadają, bo nie wiem czy nie będzie już tego miała :crazy: szukałam wczoraj na allegro i tam sprzedają takie ramki z gipsem lub gliną do odciśnięcia rączki/ nóżki malucha, to może być fajna pamiątka. A moja mama radzi, abym kupiła jej jakąś fajną lalkę na przyszłość , bo pewnie jeszcze nie ma. Kuzynka z małą jest teraz za granicą na wczasach i wróci w dzień roczku, więc się jej nie poradzę :no: A to już w weekend. :szok:

Miłego upalnego dnia
 
reklama
Witam się i tutaj...

Pastela a może takiego ogromnego misia np 180 cm ? Moja Julka dostała takiego na chrzciny od chrzestnej - na allegro kosztuje ok 100 PLN zależy od wielkości... albo skoro od Ciebie to konika na biegunach... :-)
 
Do góry