reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2007 :))

reklama
Witam!
Dzis caly dzionek poza domem, dopiero co wrocilam jestem padnieta:-(
Bylam na wizycie u midwife, wszystko jest wporzadku dzidzia jest juz glowka w dol:-)

Pozniej bylismy na zajeciach w szkole rodzenia...i UWAGA! Co pani polozna powiedziala, jesli chcecie przyspieszyc porod po 36tyg. nalezy uprawiac regularny seksik:-D i jesc swieze ananasy:tak:

A teraz ide zjesc nieco spozniony obiadek i chyba wskocze do lozeczka.
Papatki
 
Hej dziewczynki:-) widzę, że poruszacie temat apetytu. Ja od dwóch dni jem za dwóch :-D:-D ale tak sobie myślę że kilka dni wcześniej słabo mi to szło ( upały ) więc teraz się wyrówna. Muszę uzupełnić to czego brakuje w organizmie. A dzisiaj zaczęłam od 3 kanapek na śniadanko, potem 2 śniadanie micha musli... i druga micha musli :-D:-D:-D ...pyszne było. Potem przez jakiś czas nie mogłam się ruszyć ale już za kilka godzin zrobiłam spagetti i znowu zjadłam podwojną porcję :szok: tak się zmęczyłam trawieniem że od razu poszłam spać. Wstyd się przyznać ale nadal mam na coś ochotę :zawstydzona/y:

Niusia, mój doc też powiedział w zeszłym tyg, że seksik przyspieszy rozwiązanie, z tym, że kazał nam się wstrzymać do 37 tyg. No to się wstrzymujemy :-( ale co tam, chociaż jest mi już ciężko wszystko robić, np dzisiaj się nieźle napociłam żeby zrobić sobie "porządek" ze stópkami, to chcę donosić i chyba nie będę specjalnie przyspieszać. Jeszcze 4 tygodnie a za mną już 36! Dam radę, a Dzidziuś niech rośnie po tej stronie są takie upały że lepiej mu chyba tam w środku ;-)
 
Dzień dobry dziewczynki :-) u mnie znowu nie ma czym oddychać i wstałam z mega spuchniętymi nogami :-( Chyba się przejdę do Rossmanna bo polecałyście żel chłodzący do stóp dla kobiet w ciąży i go kupię :tak::tak::tak:
 
ja i tu się witam!!!
uff ale gorąco
pobudka była dziś o 4 rano, do 6 leżałam i czyt. gazetkę a potem wizyta w laboratorium :tak:
miłego dnia
 
reklama
Do góry