Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
@.jagódka co innego alergik a co innego ktoś, kto alergii nie ma. Ile Ty spotkałaś osób, które od urodzenia mają kontakt ze zwierzętami (czy to domowymi, czy to rolnymi, czy dzieci leśniczego lub pracowników zoo), które mają alergię na zwierzęta? Myślisz, że ludzie żyjący z trzodą w lepiance mają alergię na zwierzęta? To nie zwierzęta czy pyłki powodują alergię. Inne czynniki powodują, że organizm może zareagować alergicznie na coś, co jest dla niego normalnie zdrowe i naturalne. Przesadnie sterylne warunki bez przyczyny (zamiast kontaktu z natura, chemikalia) mogą być takim powodem. Mówię teraz o alergiach kontaktowych a nie pokarmowych. Alergie na szerszą skalę pojawiły się dopiero w latach 90tych. Fakt więc mieszkania od urodzenia z psem i inne kontakty ze zwierzętami nie powoduje alergii a zazwyczaj chroni przed zachorowaniem na alergię na zwierzęta. To jest zupełnie co innego, jak zmuszanie kogoś, kto już ma alergię, do zamieszkania z psem.Miałam podawane sterydy na rozwój płuc w każdej ciąży w okolicach 24-30tc ze wzgledu na niewydolność szyjki. Wszystkie dzieci donosilam do terminu.
Lakonka alergia od czystości?[emoji849]Większość alergii to czynniki genetyczne, a nie sterylne środowisko. Narażanie dziecka na kontakt z alergenem - żeby nie miało alergii to idiotyzm. Oczywiście nie eliminuje się czynników alergennych na zapas, ale ekspozycja alergika na alergen może mieć poważne skutki. Często u zwierząt uczula slina, a nie sierść.
Szyjka ma 4 cm powiedzial ze bardzo dobrze. Ale obawia sie ze to twardnienie brzucha moze szybko doprowadzic do jej skrocenia z tad taka decyzja i leki. On chcial mnie jiz wczoraj polozyc na obserwacje nie wiem czemu ten maluszek taki spory pierwsze dziecko urodzilam z waga 3200 myslalam ze drugi tez będzie malutkiTo faktycznie duzy maluszek jak na ten wiek ciazy, gratulacje.A jak twoja szyjka, badał ci? A to lutrine to jakis steryd ?
hej. Ja miałam często twardniejący brzuch i trafiłam do szpitala, gdzie wypisali mi luteinę, nospe i magnez. Ogólnie po wizycie kontrolnej u mojego lekarza prowadzącego, stwierdził, że luteina to teraz wymysł (tzn co lekarz to opinia, ja brałam do wizyty kontrolnej- Ty oczywiście słuchaj swojego lekarza), ale na koniec okazało się, że po prostu miałam niedobór magnezu (mimo, że suplementuje witaminy dla kobiet w ciąży i też jest tam magnez). Więc też polecam sprawdzić czy nie masz tego niedoboru, bo odkąd uregulowałam magnez twardnienie brzucha mam w normie, czyli jakoś raz na godz.
Ja miałam podawane w 29 tygodniu. Urodziłam w 41. Miałam niby rodzić szybciej, bo szyjka skrócona a urodziłam po terminie. Będzie dobrze, tylko musisz się oszczędzać. Najlepiej leżeć i pachnieć do samego porodu. Jesteś w szpitalu, czy dopiero Cię nim straszą?