reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2019

cześć!Jestem Ala i mam termin na 1 lipca. Pierwsze dziecko, żadnych przeczuć, zero problemów, zero przygotowań. Nie mam z kim pogadać o ciążowych kwestiach, bo jeszcze studiuję i moje towarzystwo ma inne priorytety.
Cześć, dobrze trafiłaś :-)

Ja dzisiaj miałam wizyte u mojej ginekolożki, ale bez usg, więc dalej nie wiem kogo się spodziewać. USG połówkowe będę miała 18 albo 20 marca, więc pewnie wtedy się okaże :-)
 
reklama
No lekarz lekarzowi nierówny :) Mój jakis tradycjonalista. Ons jak sobie radzisz z rwą? Ja czasami nie potrafię sie ruszyc jak mnie dopadnie.. ostatnio z fotela u gina nie umiałam zejsc ;/ bo mnie dopadło.

Si.kat nie radzę sobie wcale,czasami nie mogę nawet wgramolić się po schodach, po wstaniu z łóżka nie mogę przebierać nogami, ale to przez siedzący tryb pracy. Dużo pomagały mi spacery dopóki nie poczułam siè zbyt dobrze i się za mocno przeciagnełam. Taka moja natura ale nabieram pokory i uczę się że trzeba przystopować i dbać o siebie bardziej(jak boli to mądrala jestem).

Polecam kinesiotaping, dziś przetestowałem na własnej skórze a juz płakałam z bólu [emoji1360]
 
Si.Kat idź do fizjoterapeuty. Mnie dziewczyna na jednej wizycie postawiła na nogi, a chodziłam na czworaka, bo nie mogłam w ogóle stać na prawej nodze
 
Też by mi sie coś przydało... Ale kasa kasą. Niestety. Jakos sie kulam. Dobrze ze przez ten chory kregoslup mam dosc spora granicę bólu juz.
 
Cześć Ala.

Ja dzisiaj po wizycie - wszystko jest w porządku. Za tydzień w środę połówkowe.

Cały czas pracuje, prowadzę własna firmę i planuje pracować do końca czerwca. Zobaczymy, jak pójdzie:)
 
W pierwszej ciąży ja prosiłam o L4 i dał bez problemu ok 4 miesiąca, a teraz od połowy grudnia mnie morduje kiedy na L4... Zamierzam pracować do kwietnia. Chodzę prywatnie, wiem, że czasami nie chcą dawać od samego początku, ale już ma tym etapie to już powinien robić problemu
 
reklama
Bardzo proszę [emoji4] trzymam kciuki aby pomogło. Metoda o tyle dobra, ze działa do porodu. Dobre tapy, dobrze przyklejone nie odkleja się pod prysznicem [emoji4]
Polecasz jakąś konkretną firmę co do taśm?

W pierwszej ciąży ja prosiłam o L4 i dał bez problemu ok 4 miesiąca, a teraz od połowy grudnia mnie morduje kiedy na L4... Zamierzam pracować do kwietnia. Chodzę prywatnie, wiem, że czasami nie chcą dawać od samego początku, ale już ma tym etapie to już powinien robić problemu

No widzisz,jeżeli będzie konieczność to także pójdę prywatnie, miałam plan pracować jak najdłużej, ale czasami życie krzyżuje nasze plany. Przed ciążą byłam bardzo aktywna i bardzo fit. Nie sądziłam że mój organizm postawi taki opór ;/
 
Do góry