reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2019

Dziewczyny! Nie wiem czy pisze w dobrym miejscu ale musze sie poradzic. Urodzilam synka w 36tc. Przeszedl zoltaczke zaczal przybierac na wadze, bili spadlo calkiem niezle, aczkolwiek maly w dzien sam domaga sie jedzenia, zjada 90ml do 120ml w dzien, ale w nocy nie budzi sie na jedzenie. Pytanie: czy budzic go sama czy dac mu spac.? Obecnie ma 3 tygodnie[emoji87] Leo potrafi zjesc o godzinie 12 w nocy i dopiero ok.7-8 budzi sie na jedzenie.. jest tu mamusia ktora moze cos poradzic?:))
Budzic, to jeszcze za małe dziecko,żeby nie jadło w nocy
 
reklama
Dziewczyny! Nie wiem czy pisze w dobrym miejscu ale musze sie poradzic. Urodzilam synka w 36tc. Przeszedl zoltaczke zaczal przybierac na wadze, bili spadlo calkiem niezle, aczkolwiek maly w dzien sam domaga sie jedzenia, zjada 90ml do 120ml w dzien, ale w nocy nie budzi sie na jedzenie. Pytanie: czy budzic go sama czy dac mu spac.? Obecnie ma 3 tygodnie[emoji87] Leo potrafi zjesc o godzinie 12 w nocy i dopiero ok.7-8 budzi sie na jedzenie.. jest tu mamusia ktora moze cos poradzic?:))
Noworodka budzić. Starsze gdy to konieczne (np małe przyrosty).
 
u nas zostało 8 dni do terminu...od 3 dni odchodzi mi czop...(ciekawe czy urodze przed terminem czy przenosze?) Chciałabym juz urodzić, syn urodził sie 4 dni przed terminem...
 
Dziewczyny! Nie wiem czy pisze w dobrym miejscu ale musze sie poradzic. Urodzilam synka w 36tc. Przeszedl zoltaczke zaczal przybierac na wadze, bili spadlo calkiem niezle, aczkolwiek maly w dzien sam domaga sie jedzenia, zjada 90ml do 120ml w dzien, ale w nocy nie budzi sie na jedzenie. Pytanie: czy budzic go sama czy dac mu spac.? Obecnie ma 3 tygodnie[emoji87] Leo potrafi zjesc o godzinie 12 w nocy i dopiero ok.7-8 budzi sie na jedzenie.. jest tu mamusia ktora moze cos poradzic?:))
Nam mowili zeby budzic w dzien co 3h jesli sam sie nie domaga a w nocy co 4h.
 
u nas zostało 8 dni do terminu...od 3 dni odchodzi mi czop...(ciekawe czy urodze przed terminem czy przenosze?) Chciałabym juz urodzić, syn urodził sie 4 dni przed terminem...

A mi zostało niby 6 dni i nie mam kompletnie żadnych objawów :( szyjka skrócona ale rozwarcia brak więc jak lekarka na dzisiejszej wizycie powiedziała mi że na nic się nie zanosi i że najprawdopodobniej spotkamy się jeszcze na kolejnej wizycie (już po terminie) to aż przykro mi się zrobiło :(
Tobie Kochana to chociaz czop odszedł no i jesteś w drugiej ciąży więc pójdzie Ci szybciej niż mi :)
Dawaj znać o postepach i samopoczuciu :)
 
Hej dziewczyny.Ja już po :) Kacper urodził się ostatecznie 18.07 o 3.06.Waży całe 3145 i ma 50,5 cm
Co do samego porodu,to nie będę was uszczęśliwiać szczegółami.Lekko nie było,ale najważniejsze,że to za nami.Bez męża nie dałabym rady.Rewelacyjnie jest mieć wsparcie a w sumie potraktowałabym to jako współpracę w doskonałym teamie :) Teraz musmy trochę mniejszych ciuszków kupić,bo minimum mamy 56 cm :D
3mam kciuki za was wszystkie i oby były tylko łatwe i przyjemne porody :)
 
A mi zostało niby 6 dni i nie mam kompletnie żadnych objawów :( szyjka skrócona ale rozwarcia brak więc jak lekarka na dzisiejszej wizycie powiedziała mi że na nic się nie zanosi i że najprawdopodobniej spotkamy się jeszcze na kolejnej wizycie (już po terminie) to aż przykro mi się zrobiło :(
Tobie Kochana to chociaz czop odszedł no i jesteś w drugiej ciąży więc pójdzie Ci szybciej niż mi :)
Dawaj znać o postepach i samopoczuciu :)
ja byłam we wtorek na wizycie i moja gin. powiedziala, że szyjka skrócona i wszystko gotowe do porodu wiec w każdej chwili moge urodzic...mała głowke ma w kanale rodnym dlatego boli mnie tak to krocze od paru tygodni...waga 4kg Z tym kolejnym porodem to oby było szybko bo czytałam na forach i różnie to bywa...
Dolore jeszcze znając życie urodzisz przede mną
 
Hej dziewczyny.Ja już po :) Kacper urodził się ostatecznie 18.07 o 3.06.Waży całe 3145 i ma 50,5 cm
Co do samego porodu,to nie będę was uszczęśliwiać szczegółami.Lekko nie było,ale najważniejsze,że to za nami.Bez męża nie dałabym rady.Rewelacyjnie jest mieć wsparcie a w sumie potraktowałabym to jako współpracę w doskonałym teamie :) Teraz musmy trochę mniejszych ciuszków kupić,bo minimum mamy 56 cm :D
3mam kciuki za was wszystkie i oby były tylko łatwe i przyjemne porody :)
Gratulacje ❤ duzo zdrówka dla was :)
 
reklama
Hej dziewczyny.Ja już po :) Kacper urodził się ostatecznie 18.07 o 3.06.Waży całe 3145 i ma 50,5 cm
Co do samego porodu,to nie będę was uszczęśliwiać szczegółami.Lekko nie było,ale najważniejsze,że to za nami.Bez męża nie dałabym rady.Rewelacyjnie jest mieć wsparcie a w sumie potraktowałabym to jako współpracę w doskonałym teamie :) Teraz musmy trochę mniejszych ciuszków kupić,bo minimum mamy 56 cm :D
3mam kciuki za was wszystkie i oby były tylko łatwe i przyjemne porody :)
Wielkie gratulacje. Witaj Kacperku [emoji813] jak się czujesz?


Wszystkim oczekującym na poród życzę powodzenia i żeby było jak najmniej boleśnie [emoji1696]

A nasze Mamuśki jak się mają?

@Si.Kat - jak tam u Was? Jak Melasia?

My już od wczoraj jesteśmy w domku. Córka wpatrzona w braciszka [emoji5]
 
Do góry