reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2020r

reklama
Gratulacje i witam wszystkie nowe mamy :) w koncu moze zrobi sie troszke wiekszy ruch do rozmow [emoji846][emoji846]

Ja mieszkam w UK. Prywatnie na wizytye bede chciala isc w pierwszym tygodniu grudnia, jesli dotrzymam. Ogolnie mam 7 poronien za soba wiec wiecie... u mnie nastawienie jest takie z dystansem. Zobaczymy czy cokolwiek sie rozwinie do tego 7 skonczonego tygodnia.
 
Dzień dobry :)

Kazumi i jak, dałaś radę z tym duphastonem? Ja brałam w ciąży ale tylko przez 2 tyg i w sumie nie miałam żadnych przygód żeby zastanawiać się nad ewentualna drugą dawka. Może w ulotce jest info?

Zabajona to faktycznie dużo tych poronień :( mocno trzymam za Was kciuki !!!!
 
A wogole jakich lekarzy wybieracie do prowadzenia ciąży? NFZ czy prywatnie?
Ja bede chodzila prywatnie do lekarza, ktory jeszcze 2 lata temu przyjmowal na NFZ u mnie w miescie. Nadal pracuje na fundusz ale musze sie zorientowac gdzie, natomiast prywatnie przyjmuje niecale pol godziny drogi.
 
Dzień dobry :)

Kazumi i jak, dałaś radę z tym duphastonem? Ja brałam w ciąży ale tylko przez 2 tyg i w sumie nie miałam żadnych przygód żeby zastanawiać się nad ewentualna drugą dawka. Może w ulotce jest info?

Zabajona to faktycznie dużo tych poronień :( mocno trzymam za Was kciuki !!!!
Dzieki :) zobaczymy co to bedzie tym razem. Ja niestety ronie okolo 80% ciaz z niewiadomych nadal powodow wiec calkiem prawdopodobne jest ze i tym razem tak sie stanie. Nauczylam sie z latami podchodzic do tego z jak najmniejsza doza emocji, jakkolwiek brutalnie to nie brzmi.


Paulina ja z racji mieszkania za granica pierwsza wizyta prywatna ale pozniej juz na fundusz tutaj.
 
@Kasiaparasia byłam zaskoczona brakiem konkretnej informacji w ulotce, ale stwierdziłam że nie będę zawracać głowy lekarce. Przyjęłam sobie pół dawki w połowie dnia i wieczorem normalnie całą. Nic się nie działo więc raczej sobie poradziłam ;)
W sumie nie wiem po co mam zapisany ten lek, ale czytałam że mnóstwo osób go stosuje i nie raz lekarze przepisują "na wszelki wypadek". Ważne, że nie zaszkodzi.

Muszę natomiast pilnować przyjmowania go w odpowiednim czasie od jedzenia żeby nie było takich niespodzianek jak wczoraj. Niestety włączył mi się ogromny wstręt do wszystkiego. Jem sucharki, chrupkie pieczywo i dziś udało się strawić banana. Mam nadzieję, że kilka dni takiej diety uspokoi mi żołądek i wrócę do normalności.
 
reklama
dzień dobry
Ja idę prywatnie do gina który pracuje w szpitalu. Już mi prowadził ciąże, i jak leżałam w szpitalu przed porodem to przychodził do mnie.

Zabajona wydaje mi się, że twoje obecne podejście do tematu to najzdrowsze możliwe podejście.
Życzę Ci zdrowego różowego puchatego dzidziusia 👶
 
Do góry