reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2020r

Może po prostu dzidzia zmieniła pozycję, ale to jeszcze nie oznacza, że jest już gotowa do porodu... Ogólnie niby piszą, że jak brzuch się obniża to może oznaczać, że do porodu dojdzie za kilka tygodni, ale tak naprawdę są trzy zwiastuny zarówno porodu, jak i wcześniejszego porodu: odejście czopa śluzowego, odejście lub sączenie wód płodowych i skurcze.
No chyba, że się bardzo martwisz, to może po prostu skontaktuj się telefonicznie z lekarzem?
bardzo się nie martwię, słyszałam właśnie, ze obniżenie brzucha to jeszcze kilka tygodni, a 10 czerwca mam wizytę, więc nie będę świrować, ale torbę to chyba dziś do końca spakuję :) u nas w domu jeszcze mnóstwo przygotowań, po przeprowadzce ciągle kartony wszędzie, mam nadzieję, że zdążę to ogarnąć, bo się będę tym niepotrzebnie stresować
 
reklama
bardzo się nie martwię, słyszałam właśnie, ze obniżenie brzucha to jeszcze kilka tygodni, a 10 czerwca mam wizytę, więc nie będę świrować, ale torbę to chyba dziś do końca spakuję :) u nas w domu jeszcze mnóstwo przygotowań, po przeprowadzce ciągle kartony wszędzie, mam nadzieję, że zdążę to ogarnąć, bo się będę tym niepotrzebnie stresować
Dasz radę ;) a w najgorszym przypadku to tatuś ogarnie i może ktoś Wam będzie mógł potem pomóc?
 
bardzo się nie martwię, słyszałam właśnie, ze obniżenie brzucha to jeszcze kilka tygodni, a 10 czerwca mam wizytę, więc nie będę świrować, ale torbę to chyba dziś do końca spakuję :) u nas w domu jeszcze mnóstwo przygotowań, po przeprowadzce ciągle kartony wszędzie, mam nadzieję, że zdążę to ogarnąć, bo się będę tym niepotrzebnie stresować
Możesz mieć takie odczucie jak położy się główkowo. Moja cały czas w poprzek leżała, a jak się obróciła głowa w dół to zeszła mi niżej. Cały czas mi położna mówi że nisko leży bo macica 28cm, ale lekarz uważa że wszystko git. Problem jest jsk głowa chodzi poniżej spojenia, a wierz mi że czulabyś to.
Może telefon do lekarza cie uspokoi? Nic gorszego jak się spinać na finiszu.
 
Dziewczyny a macie inhalator dla dziecka? Myślicie ze to konieczne by od początku był?

pytalam o to koleżankę która ma dwójkę maluszków to powiedziała ze przy pierwszym kupiła jak była chora i takie dostała zalecenie a przy drugim dopiero jak miał 2 latka. Wiec wstrzymałam się z zakupem na teraz
 
reklama
32+4 urodziłam starszaka, a dziś mam 31+5. :)
Ojej to naprawdę już bliski termin poprzedniego porodu 😱 ja się tego tak strasznie boję... Mógłby ten czas lecieć szybciej, najlepiej by był już koniec czerwca🙈 No a to ci wtedy wody odeszły i akcja ruszyła czy szyjka się skracała i nie wytrzymala?
 
Do góry