reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2020r

ja wczoraj opieprzyłam męża ze nie tak pokroil pieczarki [emoji14] jakby to miało jakieś znaczenie :D nigdy się tak nie zachowywałam, mąż był w szoku, a ja mialam na tyle samokontroli, że go po prostu przeprosiłam, bo aż mi się głupio zrobiło [emoji14] naprawde nigdy nie jestem czepialska, a tu takie jakieś rogi mi wyszły :p
Ja syna zjechalam w piątek, a tak sie darlam ze az mąż wpadl do mieszkania, bo myslal, ze cos sie stało[emoji23]. A to tylko ja furie wlaczylam bo mial bajzel w pokoju[emoji58].
 
reklama
Dziewczyny jak u was z wagą? Ja aktualnie 9+5 a mam już 3kg na plusie 🙈chociaż nie wiem jak bo nie widać tego, jem co prawda częściej ale mniejsze porcje. W środę (10+0) będę miała wizytę, miałyście wtedy jeszcze usg dopochwowe czy już przez brzuch? Bo nie wiem czy mojego już brać, bo chce go wziasc jak będzie już usg przezbrzuszne 😘
 
Dziewczyny jak u was z wagą? Ja aktualnie 9+5 a mam już 3kg na plusie 🙈chociaż nie wiem jak bo nie widać tego, jem co prawda częściej ale mniejsze porcje. W środę (10+0) będę miała wizytę, miałyście wtedy jeszcze usg dopochwowe czy już przez brzuch? Bo nie wiem czy mojego już brać, bo chce go wziasc jak będzie już usg przezbrzuszne 😘
Ja ostatnio na 10+6 miałam już przez brzuch :)
 
ja przytyłam 6 kg od poczatku, dzisiaj aplikacja pokazuje mi 11+4. Ale u mnie kilogramy biorą się z leków antyporonnych i ogromnych dawek progesteronu. Te 6kg przybyło mi w dwa miesiące ;/ Miesiąc temu na wizycie lek wpisała mi 78kg, startowałam z 72, a dzisiaj jak się wazyłam, to 76,5 . gin mówi, zeby się nie martwić, bo jak zejdę z leków to już waga fiksować nie będzie. Bardzo uważam na to co jem, bo nie chce się roztyć :) Jem mało, a czesto staram sie jesc duzo owocow i warzyw :)( oczywiscie wtedy kiedy nie meczy mnie zgaga :p )
 
Ja od początku do ostatniej wizyty mialam - 2 kg, dzis stanelam na wadze i spadlo 0,5 kg w porywach do 1 kg. Ale zobacze u lekarki na wadze jutro. Z tym ze ja mam duzo nadprogramowych kg.
 
No ja przy wzroście 158cm zaczynałam z waga 46kg tylko 🙈 wiec nie martwię się ze tyle przybieram bo z 5kg normalnie i tak by mi się przydało ale przed ciąża za cholercie nie mogłam przytyć, szybka przemiana materii, od dziecka ledwo co mieściłam się w normach. Boje się tylko ze mimo ze ja taka drobna dzidzia będzie po tatusiu który urodził się z wagą prawie 5kg 😳
 
Ja mimo progesteronu mam minus jakies 3kg. I nie zanosi sie ze bedzie lepiej. Chodzaca kostucha :( zaczelam sie martwic ze sie przyczynie tym.do czegos zlego wiec musze kupic choc witaminy. Zawsze chudne w 1 trym ale zawsze sie staralam przed planowaniem ciazy miec bezpieczna wage do schudniecia a teraz waga przed zajsciem byla juz tragiczna a teraz tragedia to malo powiedziane. Ale nie mam na to wiekszego wplywu...
 
reklama
Ja mimo progesteronu mam minus jakies 3kg. I nie zanosi sie ze bedzie lepiej. Chodzaca kostucha :( zaczelam sie martwic ze sie przyczynie tym.do czegos zlego wiec musze kupic choc witaminy. Zawsze chudne w 1 trym ale zawsze sie staralam przed planowaniem ciazy miec bezpieczna wage do schudniecia a teraz waga przed zajsciem byla juz tragiczna a teraz tragedia to malo powiedziane. Ale nie mam na to wiekszego wplywu...
Oddam ci troche moich a i tak bede miala za duzo[emoji23].
 
Do góry