reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2020r

reklama
Ja jeszcze nie spakowalam😆 ale biore normalny. A mi dzis strasznie ciezko... tak mnie juz te zebra rozpieraja ze masakra. Pod cyckami to mam wszystko zdretwiale i czekam az ten brzuch sie juz obnizy😳
 
A to wezmę ten normalny też, nie ma mocnego zapachu 😁
Mi się troszkę obniżył ale to tak dosłownie milimetry, wygodniej się oddycha ale jeszcze nie do porodu 😃
 
Zważyłam się i mam 2,5 kg na minusie No ale to dzięki dzisiejszej pogodzie, przyjemniej jest wiec tyle wody we mnie nie stoi pewnie 😁
A jak samopoczucia? Ja dziś siły mam sporo, okna umyłam w salonie ale raz raz karcherem wiec nic się nie zmęczyłam nawet. Walizka zamknięta ale mam 3 koszule, pójdę dzis dokupić jeszcze ze 2 bo jak będzie gorączka w szpitalu to będę żałowała, że nie wzięłam więcej do mojego komfortu.
Dziewczyny jaki sztyft, kulkę polecacie bezzapachową?
Ja tez mam dzis sporo siły , duzo nadrobiłam w domu . Ale spadku wagi nie zauważyłam 😂mam 12 kg na plusie , jeszcze 10 dni do porodu . Ciekawe ile kg zostanie do zrzucenia 🤔
 
Ja tez mam dzis sporo siły , duzo nadrobiłam w domu . Ale spadku wagi nie zauważyłam 😂mam 12 kg na plusie , jeszcze 10 dni do porodu . Ciekawe ile kg zostanie do zrzucenia 🤔
Ja też 12 na plusie, 6 dni do porodu :) ale nie przejmuję się tym zupełnie :) tylko troche tym ile z tego waży Mały, bo ostatnie USG miałam w 34. tygodniu, a ostatnie tygodnie sporo mi przybyło i nie wiem czy to nie on się tak spasł na zakończenie 😅
 
Ja też 12 na plusie, 6 dni do porodu :) ale nie przejmuję się tym zupełnie :) tylko troche tym ile z tego waży Mały, bo ostatnie USG miałam w 34. tygodniu, a ostatnie tygodnie sporo mi przybyło i nie wiem czy to nie on się tak spasł na zakończenie 😅
My ten sam termin ciekawa jestem która pierwsza heheheh😁😁😁😁 kurczę ja liczę na ten tydzien
 
My ten sam termin ciekawa jestem która pierwsza heheheh😁😁😁😁 kurczę ja liczę na ten tydzien
Ja już na nic nie liczę :D tzn. tylko na to, żeby nie mieć przenoszonej ciąży.

@Natalia198777 ja raczej Cię nie wyprzedzę, bo nie mam ani brzucha obniżonego, ani nie miałam syndromu wicia gniazda, a wręcz odwrotnie: mam syndrom opitalania się, skurcze przepowiadające były i się zmyły, czop nie odszedł. No nic, po prostu nic się nie dzieje, tylko zgaga mi się pogarsza, czyli praktycznie zamiast iść do przodu to ja się cofam 😁
 
reklama
Ja już na nic nie liczę :D tzn. tylko na to, żeby nie mieć przenoszonej ciąży.

@Natalia198777 ja raczej Cię nie wyprzedzę, bo nie mam ani brzucha obniżonego, ani nie miałam syndromu wicia gniazda, a wręcz odwrotnie: mam syndrom opitalania się, skurcze przepowiadające były i się zmyły, czop nie odszedł. No nic, po prostu nic się nie dzieje, tylko zgaga mi się pogarsza, czyli praktycznie zamiast iść do przodu to ja się cofam 😁
Ja już miałam chyba wszystkie syndromy , że to już i im bylo bliżej daty tym jakbym.tez miała wrażenie , że się cofam 😭😭 . Myślałam, że to może cisza przed burzą no ale jak widać nieeeee......
 
Do góry