reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2008

Witam i ja z rana:happy2:
U nas piekna pogoda, młody wstał o 6.30 jak narazie bawi sie na podłodze pewnie zaraz pójdzie dosypiać:dry:
Andula a daleko masz do plaży?ja uwielbiam wode więc pewnie czesto bym bywała na długich spacerach:tak:zazdroszcze:tak:
Beaa no to nieciekawie z tym mieszkaniem, trzeba szukać, a chcesz koniecznie w tej miejscowości co teraz?bo jak nie to moja siostra mieszka w nottingham i mówi że tam pełno fajnych ofert , sama teraz zmieniała mieszkanie:tak:
Kaja oby przesyłka doszła n czas i iprezka sie udała:tak:
Tosika to teraz ja rzucam czary mary i na bank wszystko pójdzie jak po masle:tak:
kamu ulice kojarze ale szpitala nie:no:zapytam jezcze M bo on bardziej obyty
Renia powodzenia na egzaminie, no i mleczko mozesz mieszac az tymi sie przyzwyczai do nowego smaku:tak:
Zosiu zdrówka, uśmiechu i dużooo zabawek!Sto lat!
 
reklama
Kicrym do czystego jeziorka z ladna plaza mam 30 min autem do miedzyzdroji 1.5h :tak:Stosunkowo niedaleko:tak:ale za to w gory szmat drogi:baffled:

Reniu ja rowniz trzymam kciuki za egzamin:tak:
Beaa oj jak ja to pamietam szukanie domu w Uk wiekszosc z grzybem itd ale zdarzaja sie ladne domy i licze ze uda Wam sie taki znalezc:tak:
Zosienko duzo usmiechu i zdrowka z okazji roczku !!!!!!!
 
Witamy się ,nieodwołalnie utraciwszy palmę pierwszeństwa:-p Ale młodej się znowu poprzestawiało, zasypia koło 23 to i wstaje po 8, więc korzystam ze snu i ja:tak:

Oczywiście za oknem duchota, a w mieszkaniu jeszcze większa:baffled: Na spacer ciężko wyjść bo nie damy rady nawet do parku dopełznąć, więc chyba znowu zrobimy zaciemnienie i będziemy siedzieć z wywieszonymi językami pod wentylatorem:-D:-D

Tosika, udanych wakacji! chociaż ja nei wiem, po co Ci tak daleko po upał gnać, jak tu też mamy całkiem niezły:-)

Zosiu, sto lat, dużo radości i samych dobrych chwil z okazji roczku!
 
Witam!
Zosiu, wszystkiego najpiękniejszego z okazji 1 urodzin!!!

Tosika, będzie dobrze, zobaczysz (ale wiem co czujesz:sorry2:). Może wysłałabys nam jakiegoś smska jak dotrzecie, bo my tu zamartwiać się o Was będziemy:tak:

U nas też wielkie upały. Tzn. jeszcze tego nie czuję, bo klima zasuwa, ale co będzie jak wyjdę z pracy:szok:Aha, i od wczoraj już 8 godzin, buuuu
 
Zosiu- wszystkiego najlepszego w dniu twoich urodzin!


Tosika- udanych wakacji:tak:, bawcie sie dobrze!
Kicrym- Nottingham jest jakies 210 km od nas, a M ma tutaj prace wiec nie da rady. Wiem, ze im dalej na polnoc tym domy sa tansze, i te do wynajecia i do kupienia.
Surv- w poniedzialek wieczorem nasz 'landlord' poinformowal nas, ze musimy sie wyprowadzic bo ma jakies problemy rodzinne. Mamy czas do 6 sierpnia ale ja za niecale 3 tygodnie jade do PL wiec musimy cos szybko znalezc i przeprowadzic sie tam w przeciagu kilku dni, aby nie placic czynszu za kolejny miesiac.
Kasia- ile godzin wczesniej pracowalas?

My zaraz wyruszamy na poszukiwania, oby owocne.
 
Ostatnia edycja:
Dziekujemy za życzenia! Zosia dziś obudziła się przed 5 :szok: Drugi raz juz taki numer:wściekła/y: Potem trochę jeszcze pospała, ale ja juz nie:no: No cóz, wie, że ma urodziny i wszystko jej wolno:-D
Ja czekam na koleżankę, która ma wpaść do małej, bo dziś ma drugą zmianę i obawiam się, że jak zwykle mnie wykręci! często tak bywa, że umawia się, ja czekam jak ten ciołek i potem, tuż przed godziną spotkania dostaję jakiegoś sms-a:no:
U nas 26 stopni, choć słonka brak:szok: Ale i tak dla dzieciaków napompujemy basen ze zjeźdzalnią:tak: Dla małej mam majteczki - kąpielówki, przesłodkie:-Dbyły tez całe stroje w pepco za 14 zł, ale kąpielówki póki co wystarczą;-)

Kicrym do czystego jeziorka z ladna plaza mam 30 min autem do miedzyzdroji 1.5h :tak:Stosunkowo niedaleko:tak:ale za to w gory szmat drogi:baffled:
No to ja odwrotnie - w Izery 30 minut (np. do Świeradowa), a nad morze kupę km:tak: A szkoda, bo lubię nasze morze i to bardziej niż inne, które widziałam. Zwłaszcza podobało mi się zimą, niesamowite:tak: Ale muszę Wam powiedzieć, że nie mamy żadnego jeziorka ani kąpieliska:wściekła/y: Jedno sztuczne jakieś 30 minut od miasta, ale nie budzi zachwytów. No i wszyscy jeżdża do Czech!
 
Zuzui wszytskiego co najpiękniejsze z okazji ukończenia pierwszego roku życia!
Obyś była zawsze zdrowa i radosna:-)

Renia, no to teraz mamy powód, żeby na zlocie się zalkoholizować - bedziemy oblewać Twój egzamin:-D tylko moze gdzieś w krzakach, żeby biednej Post smaku nie narobić:-p
będziemy, będziemy;-)

Tosika spokojnego lotu - wszytsko będzie pięknie:tak:
Beaa to rzeczywiście nie za ciekawie z tymi mieszkaniami, ale na pewno coś ładnego uda wam się znaleźć
Kasiu u mnie znowu sterta prasowania więc chyba jednak nam to ktoś podrzuca jak śpimy;-) no i wytrwaj jakoś te 8h w robocie:tak:
 
Wszystkiego najlepszego z okazji pierwszych urodzin dla Zosi i zaległe dla Olgi, Lenki, Zainab i Szymonka Dużo zdrówka, uśmiechu, samych pogodnych dni !!! Buziaki od Zuzi :-)

W końcu udało mi się troszkę poczytać :tak:
Super że wszystkie przyjecia urodzinowe się udały:-)
Andula- fajnie że M dostał pracę na początek pewnie wystarczy a zawsze można szukać dalej:tak: z świadomością że już się pracuje będzie łatwiej :tak:
Izabelka – udanego wyjazdu i pieknej pogody :-)
Pearl – no to rzeczywiście pech z tym koncertem :no:
Fredka – oby Wam szybko przeszło Duuuużo zdrówka:tak:
Dorka – to długi weekend rozpoczęty :-)
Tosika – udanych wakacji, bawcie się dobrze:tak:

My wstałyśmy dziś o 7 bo taka duchota że nie dało się już spać:no: w pokoju było ponad 25 st :baffled:W związku z tym o 9 byłam już po śniadaniu i zakupach :szok: Mała pewnie zaraz padnie bo zmęczona a ja musze wypić koniecznie kawe.
Wczoraj mój m dostał tą wygraną kamerkę więc dziewczyny wysyłajcie, wysyłajcie ;-):-D:-D:-D
 
100 lat w zdrowiu i szczesciu dla wszystkich o ktorych nie pamietalam:zawstydzona/y: z okazji pierwszych urodzin!!! Zeby ich buziulki zawsze byly usmiechniete!!!

Tymku, Martynko, Szymku, Tomku, Weronisiu, Olgo, Lenko, Zainab i Zosienko!!!

W tym dniu pieknym i wspanialym
zycze Wam serduszkiem calym
aby wszystko sie spelnilo - o czym marzycie
aby slonce Wam swiecilo
w oczkach, serduszkach i na twarzyczkach...
a194.gif
a194.gif
a200.gif
e118.gif
e118.gif
g140.gif
g140.gif

a0256.gif
a0256.gif
a020.gif
a020.gif
x042.gif
x042.gif
x085.gif
x085.gif
x090.gif
x090.gif
x035.gif
x035.gif
x021.gif
x021.gif
x022.gif
x022.gif
x041.gif
x041.gif
x070.gif
x070.gif
 
reklama
Wszystkim dzisiejszym solenizantom - 100 lat!!
ja się tylko melduję bo nastroju nie mam, M mnie zapienił ogromnie i muszę jakąś meliskę walnąć.
Sorki że nikomu nie odpisuję....
 
Do góry