reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2010

kacperek nie martw sie jedziemy w takim razie na jednym wozku bo ja w pon bede juz 10 dni po terminie chociaz pierwsze bylo wg OM 4 dni po, a w ogole doszlam do wniosku ze jakas kulawa jestem bo przy pierwszym odeszly mi wody a potem skurcze sobie ze mna w kulki graly dali oksy to sie uwinelam juz cos ok 3 godz jakby dali wczesniej moglabym sobie ladnych nascie odkreslic ale kto to wie ;-) wiec moze moj organizm albo macica jest samonieskurczalna :-D
 
reklama
kacperek i fasolka
nie chce nic mowic ...ale tam gdzie ja lezalam w szpitalu to lezala dziewczyna tydzien po terminie to dopiero jak minal nastepny tydzien zaczeli jej wywolywac ;/ a o cesarce wogole mowy nie bylo:-(
 
Współczuję WAm nierozpakowane dziewczynki tego czekania i stresu... (Ashika, Tweenie, Iwusia, KAcperek i fasolka- ktoś jeszcze?)
Ja padam na pysk, ale weszłam na komp bo rychnął mi na chwilkę tel i tylko zobaczyłam że dostałam jakieś zdjęcie od Mruczki (niestety, za słaba bateria aby odczytał- jutro kupię w końcu ładowarkę) ale poza tym:
W nocy urodziła MALEWA-
córeczkę Oleńkę,
nie zdążyłam zapisać zanim zdechł mi tel na dobre ale niecałe 3kg wagi i chyba 55cm
MOJE GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Przepraszam dziewczyny, ale naprawdę padam na pysk. Najmłodsza w nocy dzień sobie robi, a starsza w dzień potrzebuje multum uwagi- chodze na rzęsach...

Życzę wszystkim spokojnych nocy!!!!!!!!!1
 
Ostatnia edycja:
Nadia ja wiem wlasnie dlatego poczekam do jutra zapytam sie i niech mnie wezma na badanie i jak niczego ciekawego sie nie dowiem to wtedy zadzwonie do swojego gina i sie z nim umowie czy on mi pomoze tam u siebie w szpitalu najwyzej wyjde na wlasne zadanie!!!
A najgorsze jest to ze mi najpierw wody odeszly a potem dopiero po godzinie skurcze przyszly a oni czekaja na skurcze mysle ze jak by mi wody przebili to skurcze by mi szybko przyszly!! ale w tych szpitalach nie ma z kim gadac
 
och mam chwilę, mały śpi od dwóch godzin no kąpanku to poczytam trochę

ewcik a próbowałaś wsadzać małego do wózka i bujać jak tak ciagle płacze? mój by też tylko siedział na cycu,rano to co chwila go karmiłam,a co odkładałam do łóżeczka to chwila spokoju i płacz,no i potem dałam smoka i do wózka i zasnął

kama no mój ma takie krostki jak piszesz,to ten trądzik, no zadzwonić by mogła tesciowa,ach szkoda gadać:no: mnie też co 2-3 dzień głowa boli od porodu,w ciąży nic,a teraz niewiem co to jest,i nie miałam zzo

supcio ja zadnych manewrów nie robie małemu przy kąpaniu,tzn slyszałam że jeszcze nic nie robić,ale jak pisze ashika i mammi to chyba zaczne:tak:

malewa gratki!!!!

uciekam do łóżeczka,moze z godzinke pośpie zanim się mały obudzi
dobranoc
 
kacperek i masz racje jak najbardziej niech posprawdzaja :tak::tak::tak: i nawet mnie nei strasz ze w pon trafie na jakiegos idiote co mnie do domu bedzie chcial odeslac bo sie nie dam kurcze przykuje sie tam chyba jak beda chcieli do domu pognac, albo pojde sama na porodowke i bede udawala przyjecie i ostre bole porodowe :-D:-D:-D:-D


malewa G R A T U L A C J E
:-):-):-):-):-):-):-):-):-):-)​


aneta nie jest powiedziane ze i u ciebie tak bedzie ale ja tej pierwszej wielkanocy z matim nie zapomne nigdy :-( a lepiej dmuchac na zimne



dziewczynki maly sie prezy wszystko boli i uciska mi nerw w prawej nodze ze chodzic sie nie da :baffled: brzuch raz okragly raz sterczy ehhh zwariowac idzie :angry:

dobrej nocki szczegolnie tym co im spac nie daja
 
jedyneczka oj zgadzam się z tobą zzo jest świetnym wynalazkiem
mruczka witaj
ewelad kochana gratulacje doczekałaś się swojej pociechy
tetina trzymajcie się dzielnie
ania pestka dobrze że M ci nie wspominał o Piotrusiu, ale daj mu chwilkę neich się oswoi z nową sytaucją a potem będzie lepiej
ewcik my wyszliśmya z małą po niecałym tygodniu
justaa jak widać ciężki los rodzica z tymi nerwami przy zachłystywaniu się
ashika trzymam kciuki za ciebie
malewa gratulacje

Dzisiaj noc była bardzo fajna oby więcej takich w dzień też nie mam co narzekać, także całkiem fajnie. Byłam na spacerze, ciocia pomaga, ale przydałby się jakiś weekend w SPA.
Czy któraś może mi wyjaśnić różnicę w wyglądzie potówek a trądziku noworodkowym???
 
reklama
Witam się !!!!
Nocka przespana. Mała troszkę się prężyła, ale nie było źle. Wstawałam tylko 3 razy.
Dzisiaj będzie ciekawe. Mam nadzieję, że małej nic nie będzie, bo wczoraj pofolgowałam z jedzeniem. Normalnie miałam taki apetyt :-)

Czy któraś z Was ma abonament w Playu i czy poleca tę sieć ???

Malewa gratuluję ;-)
 
Do góry