reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

LISTA MAJÓWECZEK

A ja jestem wg tabelki na 13 maja,wedlug gin ze szpitala takze,ale ostatnio moja prywatna gin zameldowala,ze moze,moze juz 8...takze jedno jest pewne,jak wszystko pojdzie dobrze urodze w maju;-)
 
reklama
Jak do tej pory, mamy stosunek 13:6 na rzecz chłopaków (mówię o tych już urodzonych). Ależ brak równowagi! No, no...

(dlaczego mój suwaczek się zaciął??)
 
Jak do tej pory, mamy stosunek 13:6 na rzecz chłopaków (mówię o tych już urodzonych). Ależ brak równowagi! No, no...

(dlaczego mój suwaczek się zaciął??)

ja tez mialam wrazenie,ze moj sie zacial,bo to juz 4 tygodnie chyba minely :confused: zrobilam inny suwaczek z innej strony i on pokazal tez to samo,co ten z lylpie.wiec zglupialam,czy sie zacial,czy jednak nie :baffled:
 
;-)Cześć dziewuchy! Moja Nadia urodziła się 28 maja przez cc. Czy któraś z was rodziła w ten sposób? Mam mnóstwo pytań odnośnie cesarskiego.
 
reklama
Ha! To IE jest do bani. Zmieniłam przegladarkę na OPERĘ i od razu suwaczki się "ponaprawiały" :tak: nareszcie!! :-)
 
Do góry