reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

lista prezentow

pinkyball

Aktywna w BB
Dołączył(a)
4 Luty 2012
Postów
70
Miasto
italia
witam.za ok 1,5 m-ca przyjdzie na swiat moja druga coreczka i w zwiazku z tym mam maly dylemat.od jakiegos czasu znajomi pytaja sie co chcialabym w prezencie i w jakim sklepie zrobilam liste.bylam zdziwiona i na poczatku nie wiedzialam o co chodzi , az znajoma wytlumaczyla mi ,ze we Wloszech jest przyjete robic w wybranym sklepie liste prezentow i rodzina oraz znajomi kupuja prezenty tylko z tej listy.na poczatku myslalam ,ze to "fanaberia" , ale jak pomyslalam troche dluzej to uznalam , ze to nieglupi pomysl.bylam juz w jednym sklepie i widzialm juz kilka rzeczy , ktore by mi sie przydaly.czy wy tez robilyscie taka liste?mam tez pytanie odnosnie spacerowki, bo chce na ta liste wpisac spacerowke.widzialam dwie ; BEBE CONFORT Passeggino Mila Power Flower | eBay Stroller Giordani Theos - 4-wheel strollers - Strollers - Walk time - NewBabyLand.com obydwie mi sie podobaja , tylko ze obydwie maja plastikowe kolka a ja mieszkam w starej miejscowosc , gdzie uliczki sa wybrukowane i boje sie ze sie nie sprawdza .czy moze ktoras z was korzystala z podobnej lub takiej samej?
 
reklama
Pinky wejdz na https://www.babyboom.pl/forum/mamy-z-wloch-f163/czesc-mamy-polki-we-wloszech-28482/, tam znajdziesz nas, zazwyczaj tam dyskutujemy na wszystkie tematy, bedzie wszystko w jednym miejscu ;-). Jesli chodzi o spacerowke, ja mialam chicco i jestem super zadowolona, ale chicco to klasyczna, dziewczyny moze sa bardziej nowoczesne;-) i na pewno cos doradza.
Jesli chodzi o liste to owszem jest to w zwyczaju, ja osobiscie nie robilam, ale wiele osob tak robi, zaoszczedzisz ewentualne takie same prezenty:tak:.
 
Hej ja takowej listy nie robilam bo uznalam ,ze lepiej bedzie jak sama dokonam zakupow w odpowiednim czasie i tak np.seggiolone pappa,czy box kupilam dopiero w 6 msc.zycia mojej coreczki wybralam model nowy ktory mi sie podobal;-)co do wozka to mamy z Giordani Ethos Trio i jestem bardzo zadowolona ma duze kola i na drodze wiejskiej sprawuje sie bardzo dobrze(mieszkam na wsi).
 
na takie drogi jakie opisujesz nie polecam wózka z małymi plastikowymi kołami. Ja kupiłam sobie małą spacerówkę z takimi kołami i po dwóch spacerach wylądowała w garażu.Lepiej sprawdzą się duże pompowane koła:-)



 
Do góry