reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe kreski 🍁🍂🍁

Ja mam dzisiaj zjazd🥵
Głowa mi chce pęknąć, jajniki i podbrzusze dzisiaj chyba mają epogeum i tempka trochę wzrosła.
Błagam… 🙄
 
reklama
Nie bardzo rozumiem dopisku lekarza "pęcherzyk ciążowy o zatartej echostrukturze".
No nic mi nie zostaje, tylko czekać.
Ale krwiak jak za każdym razem daje czadu 33,1x10,22 mm.
No nic, czekamy do piątku.
Nie mam pojęcia co lekarz miał na myśli ale może ma słaby sprzęt i dla swojego dupochronu tak napisał ... Najważniejszy jest czas teraz i wiem że to nie łatwe ale trzeba czekać na rozwój wydarzeń, ja niezmiennie trzymam kciuki!
 
Hej, mam jeszcze takie pytanie odnośnie mierzenia temperatury. Z tego co piszecie to zawsze musi być o tej samej porze, po przebudzeniu i po dobrym śnie. Na pokładzie mam roczną żłobkowiczkę, która choruje teraz i ten mój sen to jest taki na dwa razy 🥵 dla mnie pomiar po przebudzeniu o tej samej porze nie jest problemem ale ostatnio mam więcej nocek nieprzespanych niż przespanych. To opłaca się mierzyć? Coś tam wyjdzie?
 
Hej, mam jeszcze takie pytanie odnośnie mierzenia temperatury. Z tego co piszecie to zawsze musi być o tej samej porze, po przebudzeniu i po dobrym śnie. Na pokładzie mam roczną żłobkowiczkę, która choruje teraz i ten mój sen to jest taki na dwa razy 🥵 dla mnie pomiar po przebudzeniu o tej samej porze nie jest problemem ale ostatnio mam więcej nocek nieprzespanych niż przespanych. To opłaca się mierzyć? Coś tam wyjdzie?
zadaj pytanie na grudniowych, oki? Ten wątek już się skończył, nie ciągnijmy ;)
 
Dam update ze jeszcze 🩸 nie przyszedł w sumie się cieszę bo spokojnie bez bólu dzisiaj dzień mija w pracy,mam nadzieje ze nie sieknie w nocy i nie obudzi małpa jedna 🐵
 
reklama
Do góry