reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2023

Czytacie mi w myślach, serio. Dziś po południu o tym myślałam, ale stwierdziłam, że nie będę Wam tyłków zawracać przed świętami i w kolejnym tygodniu się to załatwi.
Ale skoro głosy są takie, że robić to zróbmy i miejmy to z głowy 😊

Jeśli o mnie chodzi to myślę, że przez Anię byłoby spoko to zrobić. To nie jest problem wysłać jej wiadomość z prośbą o usunięcie. Nie wiem dlaczego, mam jakieś większe przekonanie do tej wersji. Niech się jeszcze reszta wypowie.

Jakby było to przez Anię to potrzebne są chyba dwie osoby do moderacji. Jedną mogę być ja jeśli Wam to pasuje i potrzeba drugiej. Myślę, że niech to będzie osoba, która się tu często udziela, która jest już dobrze znana. Która na ochotnika? 🤭

A regulamin to najbardziej chodzi pewnie o udzielanie się? Dogadajmy to na zamkniętym już.

Póki co proponuję na wątek zamknięty wpisać wszystkie dziewczyny, które się do tej pory zapisały i np na koniec miesiąca zrobić weryfikację kto tam z nami jest faktycznie, a kto jest tylko zapisany i cicho sza.
Mam się czuć wywołana do tablicy😉?
 
reklama
Dobra, pytanie. Bo na szybko napisałam, że proponuję do zamkniętej dodać osoby, które są na liście, ale spojrzałam na pierwsze kilka dni listopada i nasuwa się pytanie, czy jeśli kogoś nie było tu od 3 tygodni albo napisał kilka postów tak dawno, a potem cisza to aby na pewno chce tu z nami być? 🥴🤔 Przejrzę zaraz resztę.
 
Czytacie mi w myślach, serio. Dziś po południu o tym myślałam, ale stwierdziłam, że nie będę Wam tyłków zawracać przed świętami i w kolejnym tygodniu się to załatwi.
Ale skoro głosy są takie, że robić to zróbmy i miejmy to z głowy 😊

Jeśli o mnie chodzi to myślę, że przez Anię byłoby spoko to zrobić. To nie jest problem wysłać jej wiadomość z prośbą o usunięcie. Nie wiem dlaczego, mam jakieś większe przekonanie do tej wersji. Niech się jeszcze reszta wypowie.

Jakby było to przez Anię to potrzebne są chyba dwie osoby do moderacji. Jedną mogę być ja jeśli Wam to pasuje i potrzeba drugiej. Myślę, że niech to będzie osoba, która się tu często udziela, która jest już dobrze znana. Która na ochotnika? 🤭

A regulamin to najbardziej chodzi pewnie o udzielanie się? Dogadajmy to na zamkniętym już.

Póki co proponuję na wątek zamknięty wpisać wszystkie dziewczyny, które się do tej pory zapisały i np na koniec miesiąca zrobić weryfikację kto tam z nami jest faktycznie, a kto jest tylko zapisany i cicho sza.
Można sprawdzić z tabelka kto się zapisał a np nie odezwał ani razu od 2 tyg i myśle ze taka wstępna weryfikacja będzie ok. Pozostałe osoby dać do aniaslu na wątek zamknięty a później już tam będziecie weryfikować kto się udziela a kto nie wedle uznania:)
 
Dobra, pytanie. Bo na szybko napisałam, że proponuję do zamkniętej dodać osoby, które są na liście, ale spojrzałam na pierwsze kilka dni listopada i nasuwa się pytanie, czy jeśli kogoś nie było tu od 3 tygodni albo napisał kilka postów tak dawno, a potem cisza to aby na pewno chce tu z nami być? 🥴🤔 Przejrzę zaraz resztę.
Myślę, że to jest właśnie wstępna selekcja.
Raczej nie ma co liczyć, że te osoby się odezwą.
 
A przyjmuje ktoras acard? Badz wie ze bedzie przyjmowac?
Mi lekarz na wizycie przed ciaza mowil ze dostane jak zajde. Ale rozne opinie czytalam.. i nie wiem tez dokladnie od ktorego tygodnia sie go bierze, jedynie informacje sa,zeby zaczac brac przed 12tc.
 

Przejrzałam listę z pierwszej strony i wychodzi, że tak by wyglądała lista na wątek zamknięty.

Plus pytanie do:
@Betizel (odezwałaś się na początku 17.03 i potem 30.03 mówiąc, że czas Ci nie pozwala być częściej)
@MamaTosi16 i @palinnka14 - odezwalyscie się tylko jeden raz na przywitanie i od tego czasu cisza.
Co prawda kryterium wpisu w ciągu ostatnich 2 tygodni spełnione, bo ale...
Czy chcecie iść z nami na zamknięty? Zamknięty, czyli udzielam się i wnoszę coś do grupy, a nie tylko jestem na liście i odzywam się dwa razy w miesiącu 😉 dajcie znać
 
reklama
Skowyrne foczki pytanie za 100 punktów. Czy któraś miała kiedyś leukocyty na wyniku z cytologii? Bo właśnie dostałam wynik, który jest Okey, oprócz tych ww. Leukocytow 😵‍💫
 
Do góry