reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2023

Poziomka6

Moderator
Członek załogi
Dołączył(a)
21 Luty 2023
Postów
4 018
Cześć! Czy są już jakieś mamy z terminem na listopad? 🙂
U mnie dziś dwie kreseczki na teście 🥳 termin wg kalkulatorów 4 listopada


Lista listopadowych mam ♥️
 
Ostatnia edycja:
reklama
Cześć :) to mój pierwszy post, ale przeglądam forum od dwóch miesiąca - od początku starań. Dzisiaj po raz pierwszy zrobiłam betę i progesteron i chyba jestem w ciąży ;d choć dzisiaj 10dpo, to wyszła Beta 42,7 a progesteron 35. Malutko ale jest. Trzymam kciuki żeby do wątku dołączyło wiele szczęśliwych dziewczyn <3 powodzenia

I tak przy okazji, to dzięki temu forum odkryłam testy owulacyjne, dzięki czemu udało się! Dziękuje całej społeczności za masę wiedzy ❤️ które czytałam jako gość
 
Hej, dołączam do wątku :) na teście jeszcze delikatna kreska, ale beta ładnie rośnie - w sobotę 12,3 a dzisiaj 42,4 :) mi termin wyznacza na 3 listopada :) masz już jakieś objawy?
Zauważyłam, że szybko się męczę . Piersi ciut pełniejsze, kłucia miałam piątek/sobota, czyli pewnie zagnieżdżenie i tak średnio chce mi się jeść 😁
Cześć :) to mój pierwszy post, ale przeglądam forum od dwóch miesiąca - od początku starań. Dzisiaj po raz pierwszy zrobiłam betę i progesteron i chyba jestem w ciąży ;d choć dzisiaj 10dpo, to wyszła Beta 42,7 a progesteron 35. Malutko ale jest. Trzymam kciuki żeby do wątku dołączyło wiele szczęśliwych dziewczyn <3 powodzenia

I tak przy okazji, to dzięki temu forum odkryłam testy owulacyjne, dzięki czemu udało się! Dziękuje całej społeczności za masę wiedzy ❤️ które czytałam jako gość
Też jestem dziś 10 dpo 😉
 
reklama
Dziewczyny czy możecie rzucić okiem? Czy tylko ja widze cień cienia drugiej kreski? 🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️ ( dodam, ze test zrobiony dzisiaj, czyli tydzień przed terminem miesiączki )
 

Załączniki

  • 0567C167-000A-4804-AFAE-5804849B6DB0.jpeg
    0567C167-000A-4804-AFAE-5804849B6DB0.jpeg
    1 020,3 KB · Wyświetleń: 701
Ostatnia edycja:
Do góry