reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🌸 Listopadowe mamy 2024🤰🌸

Matko,a ja się martwię bo mniej mnie piersi bolą 😞😞 nie wiem czy tak może być,że raz bolą bardziej a raz mniej?
Może tak być🙂

No dlatego nie całowałam w jakieś konkretne miesiące tylko na zasadzie co ma być to będzie. Teraz tylko, aby nie 1.11🤣
O poprzednią ciążę staraliśmy się prawie półtora roku, więc teraz kompletne zaskoczenie, że udało się praktycznie od razu. Termin z ostatniej miesiączki ma 26.10, ale z obrazu USG 5.11, więc też się zastanawiam, czy nie wyjdzie z tego 1.11🙈

Ja przerwałam ciążę w 19 tc 😔

Byłam na USG jest zarodek z akacją serca, ale co z tego jak wychodzi 5+5 a ja jestem już 7+4 i nawet lekarka kręciła nosem że coś nie tak, dodatkowo pęcherzyk żółtkowy ma średnicę 7mm a powinien max 6 i to też źle wróży o wadach genetycznych. Jak znowu będę musiała to przeżywać to się załamię. Jak ta ciąża będzie się rozwijać to napewno robię amniopunkcję w 15 tc
Bardzo mocno trzymam za Was kciuki!
 
reklama
Hej wszystkim wedlug OM I lekarza termin na 22.11
W srode (5t4d) bylam u lekarza beta byla juz 8978 I widzial pechezyk ciazowy ale na ta chwile puste. Mam przyjsc za tydzien to bede 6t4d . Myslicie ze bylo za wczesnie? Owulacje mialam 7.03 potwierdzona cykle 32 dniowe. Beta przyrata prawidlowo:
21.03 byla 504
23.03 byla 1787
27.03 byla 8978
 
Ja przerwałam ciążę w 19 tc 😔

Byłam na USG jest zarodek z akacją serca, ale co z tego jak wychodzi 5+5 a ja jestem już 7+4 i nawet lekarka kręciła nosem że coś nie tak, dodatkowo pęcherzyk żółtkowy ma średnicę 7mm a powinien max 6 i to też źle wróży o wadach genetycznych. Jak znowu będę musiała to przeżywać to się załamię. Jak ta ciąża będzie się rozwijać to napewno robię amniopunkcję w 15 tc
Bardzo mi przykro, że musiałaś przez coś takiego przechodzić. Trzymam mocno kciuki żeby teraz wszystko się ułożyło ❤️
 
Hej wszystkim wedlug OM I lekarza termin na 22.11
W srode (5t4d) bylam u lekarza beta byla juz 8978 I widzial pechezyk ciazowy ale na ta chwile puste. Mam przyjsc za tydzien to bede 6t4d . Myslicie ze bylo za wczesnie? Owulacje mialam 7.03 potwierdzona cykle 32 dniowe. Beta przyrata prawidlowo:
21.03 byla 504
23.03 byla 1787
27.03 byla 8978
Tydzień szybko zleci, a 5+4 to wcześnie. Niedługo pokaże się zarodek i serduszko 😊
 
Ja przerwałam ciążę w 19 tc 😔

Byłam na USG jest zarodek z akacją serca, ale co z tego jak wychodzi 5+5 a ja jestem już 7+4 i nawet lekarka kręciła nosem że coś nie tak, dodatkowo pęcherzyk żółtkowy ma średnicę 7mm a powinien max 6 i to też źle wróży o wadach genetycznych. Jak znowu będę musiała to przeżywać to się załamię. Jak ta ciąża będzie się rozwijać to napewno robię amniopunkcję w 15 tc
Mam nadzieję, że już teraz będzie wszystko w porządku.
 
Ja to wgl w ciąży czuję się podejrzanie dobrze 😅 czasem tylko boli mnie brzuch, ale po dupku jest już trochę lepiej, a tak to tylko zmęczona bardziej jestem, cycki już też zdecydowanie mniej bolą, tylko wzdęcia mam okropne 🥺 siostra mi mówiła, że ona też czuła się nie ciąży rewelacyjnie, więc liczę, że jestem w gronie szczęśliwców bez mdłości i gorszego samopoczucia.
 
Hej wszystkim wedlug OM I lekarza termin na 22.11
W srode (5t4d) bylam u lekarza beta byla juz 8978 I widzial pechezyk ciazowy ale na ta chwile puste. Mam przyjsc za tydzien to bede 6t4d . Myslicie ze bylo za wczesnie? Owulacje mialam 7.03 potwierdzona cykle 32 dniowe. Beta przyrata prawidlowo:
21.03 byla 504
23.03 byla 1787
27.03 byla 8978
Myślę, że na tak wczesnym etapie to naprawdę są milimetry, na spokojnie poczekaj ten tydzień. Beta przyrasta prawidło, nie ma co się martwić na zapas, za te siedem dni będzie już wszystko widać 🙂
 
Hej dziewczynki ja dzis nie dosc ze zle sie czuje bo jest mi słabo to mam doła. Zastanawiam się czy z dzidzą wszytsko ok. Ponieważ bedac 27.03 na pierwszy usg powinnam byc w 5 tygodniu i 5 dniu a okazało się że ciąża jest młodsza. Niby ginekolog powiedział że pęcherzyk żółtkowy jest uwidoczniony, a pecherzyk ciążowy wynosił 8,7mm. Ale teraz zastanawiam sie czy wszytsko ok bo ostatnia miesiaczke mialam 16.02 w 11 dc byłam na usg sprawdzić czy bedzie owulacja i nie było pecherzyka dominującego to bylo 27.02. Potem kochalam się z mezem 29.02, 2.03 i 3.03 poten już nie było zabardzo jak a test ciążowy wyszedł mi pozytywny 4 dni przed spodziewanym okresem. Wczesniej bralam primolut nor na wywolanie i uregulowanie okresow i mialam co 30 dni okresy. A cykl w ktorym zaszlam byl juz bez primolut nor. Boje sie powtorki z rozrywki i że bedzie puste jajo płodowe :( drugie zdjecie z usg jest z 27.03 a d
Pierwsze z to ktore bylo rok temu.
 

Załączniki

  • 2f70d48d-ce70-4b92-8b85-a442c3665c9e.jpeg
    2f70d48d-ce70-4b92-8b85-a442c3665c9e.jpeg
    68,8 KB · Wyświetleń: 47
  • f27d210d-be04-44e6-9a00-2a37990433b0.jpeg
    f27d210d-be04-44e6-9a00-2a37990433b0.jpeg
    93,3 KB · Wyświetleń: 46
reklama
Ja to wgl w ciąży czuję się podejrzanie dobrze 😅 czasem tylko boli mnie brzuch, ale po dupku jest już trochę lepiej, a tak to tylko zmęczona bardziej jestem, cycki już też zdecydowanie mniej bolą, tylko wzdęcia mam okropne 🥺 siostra mi mówiła, że ona też czuła się nie ciąży rewelacyjnie, więc liczę, że jestem w gronie szczęśliwców bez mdłości i gorszego samopoczucia.
Mam tak samo, czuję się nadzwyczaj dobrze. Nie mam bóli brzicha, piersi też normalne. Może trochę apetyt się zmniejszył. Ogólnie trzymam się tego, że jestem w gronie szczęśliwców, którzy nie doświadczają objawów ciążowych. Innych myśli nie dopuszczam, spokojnie czekam do kolejnej wizyty 💪
 
Do góry