reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2024

reklama
Zacznę od siebie - jestem Paulina i otrzymałam najpiękniejszy prezent urodzinowy ❤️
Zrobiłam test w dniu swoich urodzin - to było szaleństwo, bo było zaledwie 9dpo i wyszedł leciutki cień! W poprzednim cyklu była ciąża biochemiczna i podeszłam do wszystkiego mimo radości na zimno. Robiłam testy dzień, po dniu, a kreseczka była ciemniejsza 🥰
Beta 23.05. 171,39
Progesteron 25,65

Beta 25.05. 537,38
Progesteron 23,49

Przyrost 214% 🥰
Termin porodu 01.02.24 ❤️
Na pokładzie 11 miesięczna córeczka 😊
 
To ja sie niesmiało przywitam. Przewidywana data porodu 4.02.2024. Prawdopodobnie bedzie wczesniej bo cc. Na pokładzie 10 miesieczna córka. Wczesniej jedno poronienie i puste jajo. Teraz mam nadzieje ze bedzie to bardzo nudna ciąża.
 
To ja sie niesmiało przywitam. Przewidywana data porodu 4.02.2024. Prawdopodobnie bedzie wczesniej bo cc. Na pokładzie 10 miesieczna córka. Wczesniej jedno poronienie i puste jajo. Teraz mam nadzieje ze bedzie to bardzo nudna ciąża.
Ooo, widzę, że mamy dzieci w podobnym wieku 🙂
Trzymam kciuki za nudną ciążę ✊❤️
Jutro powtarzasz badania?
 
reklama
Do góry