reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🌸 Listopadowe mamy 2024🤰🌸

reklama
Hej dziewczynki ja dzis nie dosc ze zle sie czuje bo jest mi słabo to mam doła. Zastanawiam się czy z dzidzą wszytsko ok. Ponieważ bedac 27.03 na pierwszy usg powinnam byc w 5 tygodniu i 5 dniu a okazało się że ciąża jest młodsza. Niby ginekolog powiedział że pęcherzyk żółtkowy jest uwidoczniony, a pecherzyk ciążowy wynosił 8,7mm. Ale teraz zastanawiam sie czy wszytsko ok bo ostatnia miesiaczke mialam 16.02 w 11 dc byłam na usg sprawdzić czy bedzie owulacja i nie było pecherzyka dominującego to bylo 27.02. Potem kochalam się z mezem 29.02, 2.03 i 3.03 poten już nie było zabardzo jak a test ciążowy wyszedł mi pozytywny 4 dni przed spodziewanym okresem. Wczesniej bralam primolut nor na wywolanie i uregulowanie okresow i mialam co 30 dni okresy. A cykl w ktorym zaszlam byl juz bez primolut nor. Boje sie powtorki z rozrywki i że bedzie puste jajo płodowe :( drugie zdjecie z usg jest z 27.03 a d
Pierwsze z to ktore bylo rok temu.
Cześć, u mnie też ciąża młodsza i jak poszłam na pierwsze USG to myślałam, że będzie 6+3, a był tylko pusty pęcherzyk i lekarz wymierzył go na 5+0. Strasznie się martwiłam do kolejnego USG, ale jednak ciąża się rozwinęła, tylko cały czas jest ta duża różnica.
Mam nadzieję, że u Ciebie wszystko będzie dobrze i dzieciątko się pojawi. Wysyłam Ci pozytywne fluidy🙂
 
Cześć, u mnie też ciąża młodsza i jak poszłam na pierwsze USG to myślałam, że będzie 6+3, a był tylko pusty pęcherzyk i lekarz wymierzył go na 5+0. Strasznie się martwiłam do kolejnego USG, ale jednak ciąża się rozwinęła, tylko cały czas jest ta duża różnica.
Mam nadzieję, że u Ciebie wszystko będzie dobrze i dzieciątko się pojawi. Wysyłam Ci pozytywne fluidy🙂
dziekuję kochana widmo z przeszlosci niestety nie daje mi życ.
 
reklama
Jej ja może raz w życiu robiłam płukanie zatok, tak tego nie cierpię.. ja przez kilka dni katował mleko z czosnkiem i miodem po tym chyba mnie puściło
Kiedyś się bałam, ale jak się nauczyłam robić, to jest to dla mnie zbawienie przy zawalonym nosie. Ja mam niestety często katar.
Letnia woda i biorę głęboki wdech i na wydechu nosem wlewam wodę 😉
 
Do góry