reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Łupież w ciąży

Wit a owszem ale bez przesady..
Możesz dać link do tych kosmetyków? Sprawdzę skład i zobaczymy czy takie cacy sa;)
 
reklama
Poczytaj jak szkodliwe są pegi i phenoxyethanol trzeba trochę wiedzieć a nie bo farmaceuta tak powiedział:(
Chcesz to mogę CI link wkleic że pegow nie powinno być w kosmetykach dla dorosłych i dzieci.
Ja w ciąży często się mylam kosmetykami dla dzieci z dobrym składem raz miałam coś dla kobiet w ciąży.
Pod koniec doczytalam czego nie można synek zdrowy jak ryba.
Wiedziałam na pewno ze Wit A nie mozna
Bo tez używałam też swoje dorosłe kosmetyki nie patrząc na skład
Czasem szampon tylko z najgorszym syfem jest dla mnie dobry.
Jednak staram się unikać gdzie indziej
Dla dziecka sprawdzam co kupuje
Omijam pegi parabeny sls phenoxyethanol glikole domethicone i parafine na ile mogę;)
Serio bym tego nie kupila
I on nie jest przeciw lupiezowy kochana
 
Ostatnia edycja:
Zobaczymy. Zapytam w aptece o coś innego jeszcze. Dużo rzeczy być nie powinno i w kosmetykach i w jedzeniu jak zdaję sobie z tego sprawę, to szukam zaminnika. Poszukam i teraz i coś fajnego znajdę. Wyczytałam o płynie przeciwłupieżowym Aleovit, ale niestety nigdzie już chyba niedostępny a szkoda...
 
Ostatnia edycja:
Zobaczymy. Zapytam w aptece o coś innego jeszcze. Dużo rzeczy być nie powinno i w kosmetykach i w jedzeniu. Poszukam i coś fajnego znajdę. Wyczytałam o płynie przeciwłupieżowym Aleovit, ale niestety nigdzie już chyba niedostępny a szkoda...
Kup sobie szampon hipp np albo baby dream:-)
Dużo nie powinno być,fajnie jest być świadomym konsumentemu
Nie wierzyć w butelkę tylko sprawdzać tył;)
Poczytaj Sroke jak masz FB i w Google wpisujesz markę kosmetyku dopisujesz Sroka i się wyświetla analiza to mama chemiczka:-)
 
reklama
Do góry