reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe kreski! 💝

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Ja 8 lutego wstepnie :) owu wg aplikacji za 3 dni, na teście kreska 2 zaczela sie jiz pojawiać od dzisiaj wiec mysle ze bedzie raczej w terminie.
 
reklama
Hej hej 😊 witajcie to ja testuje najwcześniej 04.02
A jak się wogole czujecie .?
Jakieś bóle brzuszków jajników co kolwiek co by wskazywało na ewentualne zafasolkowanie .??
 
Ja dopiero 4 dpo więc na razie jeszcze żyję nadzieją, pewnie mi przejdzie za kilka dni jak brzuch zacznie pobolewać jak na @
 
Hej hej 😊 witajcie to ja testuje najwcześniej 04.02
A jak się wogole czujecie .?
Jakieś bóle brzuszków jajników co kolwiek co by wskazywało na ewentualne zafasolkowanie .??
U mnie zero objawów. Ale ja już miałam wszystkie objawy ciążowe a w ciąży nigdy nie byłam, więc staram się na to nie patrzeć xD
 
U mnie zero objawów. Ale ja już miałam wszystkie objawy ciążowe a w ciąży nigdy nie byłam, więc staram się na to nie patrzeć xD
Ja tak samo. Raz bylam pewna ze to na 100% ciaza bo mnie dziwnie podbrzusze bolało, w głowie sie kręciło.
A to tylko dziwny pms plus stres i przemęczenie.
 
To ja niepewnie do Was dołączę 🙈 będę testować między 2 a 5.02 (nie mogę się zdecydować, a nie chcę też robić za szybko po dzisiejszym negatywie (też jestem w gorącej wodzie company 🤪)), chociaż czuję, że 🐒 pojawi się lada dzień
 
reklama
Hej hej 😊 witajcie to ja testuje najwcześniej 04.02
A jak się wogole czujecie .?
Jakieś bóle brzuszków jajników co kolwiek co by wskazywało na ewentualne zafasolkowanie .??
U mnie zaczął się ból podbrzusza, a zawsze jak w zegarku 7 dni później przychodzi @
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.

Podobne tematy

L
Odpowiedzi
2 tys
Wyświetleń
134 tys
Do góry