reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

Dziewczyny dostałam jakiegoś plamienia przy podcieraniu zobaczyłam krew, do tej pory nie miałam nic takiego. Nie wiem czy to po dzisiejszym przytulaniu z M [emoji53]poobserwuje zobaczę co dalej będzie. A jeszcze jestem w drodze i do domu godzina.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Moja ginka daje swoim pacjentkom w ciąży listę, co mozna, czego unikac itp. Jest tam m.in. że plamienie po stosunku moze wystepowac. Po prostu bardziej ukrwione sa nasze narzady i latwo o jakies otarcie. Jesli sie nasili to wiadomo ip, ale poki co bez paniki:)
 
reklama
Czy jest tu jakas cukrzycowa mama? Dzis mnie prawie scielo w sklepie, mąż kupił glukometr, a tam 2h po posilku 66 czyli malutko. Ciekawe ile miałam jak mi tak slabo bylo:/ na czczo w 13tyg miałam 78. Jutro będę szukac lekarza...
 
@luandzia1 w takim razie chyba sobie zapodam audiobooka, bo już mi się zaczynają problemy ze snem, w pierwszej ciąży tez tak miałam:(

@taśka krew żywa/ czerwona czy raczej brązowa? Dziewczyny już pisały, ze też im się plamienia pojawiały po przytulasach.

@marudka mnie tez "Zaginiona dziewczyna" podobała się bardziej:)
 
@luandzia1 w takim razie chyba sobie zapodam audiobooka, bo już mi się zaczynają problemy ze snem, w pierwszej ciąży tez tak miałam:(

@taśka krew żywa/ czerwona czy raczej brązowa? Dziewczyny już pisały, ze też im się plamienia pojawiały po przytulasach.

@marudka mnie tez "Zaginiona dziewczyna" podobała się bardziej:)
Jakiś poczet królów polskich 15 minut i śpisz jak złoto. Taska mam nadzieję że to tylko jakieś naczynko poszło. Też idę się położyć. Spokojnej nocy
 
@Ogien121212 gratuluje kopniaków...ja to się śmieje, ze ze mnie typowy Wodnik- wszechstronność i kocham książki i analitycznie tez coś jestem w stanie rozkminić, narysuje, namaluje, zaśpiewam i zatańczę [emoji12]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Oj ja też wodnik i mój facet i mój syn i ten w brzuszku mam nadzieje do nas dołączy.

A kopniaki w detektor To standard. U mnie też tak nisko, ale faktycznie jak dziewczyny pisały dno macicy 2 cm powyżej spojenia łonowego w 16 tc i się raczej zgadza. I pewnie dlatego brzuszka ciążowego brak, a w środę wizyta

f2w3skjol4llo8s8.png
 
Moja ginka daje swoim pacjentkom w ciąży listę, co mozna, czego unikac itp. Jest tam m.in. że plamienie po stosunku moze wystepowac. Po prostu bardziej ukrwione sa nasze narzady i latwo o jakies otarcie. Jesli sie nasili to wiadomo ip, ale poki co bez paniki:)
Och ty. To czemu wcześniej nie pisałaś [emoji39] a ja się martwiłam. Ale to pewnie dlatego, że wcześniej nic takiego nie miało miejsca. Ale musiał być ten pierwszy raz ;) oby tak nie było kazdym razem. Mi gin na razie nie zabroniła sexu . Tylko nakazała taki raczej spokojny, bez szaleństw. Ja nadal nie czuję, że mi się macica napina, ale może już się nie napina [emoji14] przez to przeziębienie w końcu wypoczęłam za wszystkie czasy, bo nawet nie mam siły się przemęczać [emoji14]
 
"zapisane w wodzie" właśnie pochłonęłam [emoji5]️ polecam i dołączam do milosniczek czytania. Nie mogę się doczekać L4, to będzie wspaniały, czytelniczy czas
,,Zapisane w wodzie" przeglądałam w księgarni ,czaiłam się do zakupu ale ostatecznie kupiłam coś innego. Ale może faktycznie się skuszę.

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
@martula1985 raz załóż kartę Rossne w Rossmanie, zawsze będziesz miała zniżki...ja później przerzuciłam się na pieluchy i pieluchomajtki BabyDream (Rossmanowe) szczerze byłam z nich zadowolona...z Amelka tylko cierpiałam bo Ona mogła tylko Huggiesy ma resztę była uczulona...później dopiero pieluchomajtki Pampersa były ok


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Tez lubilismy z rosmana babydreamy lub pampersy. Dady z biedronki najbardziej uczulaly.
 
reklama
W temacie ksiazkowym ja bardzo polubiłam audiobooki ,szczególnie w ciąży jak bardzo źle się czułam i nie mogłam skupić na niczym wzroku. Jest to też mój sposób na bezsenność, ale wtedy trzeba wybrac cos nudnego , zasypia się bardzo szybko.
Ja polubilam audiobooki w pracy, kiedy mialam nocki. Robilam swoje, wszyscy juz ledwo na nogach stali a mi tak fajnie czas plynal na sluchaniu

A ksiazki kocham namietnie od liceum. Pochlaniam jedna za druga. Nie moge juz zyc bez nich, co widac po moim mieszkaniu. :-)
 
Do góry