reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

Witam się leniwie w sobotni poranek. U mnie za oknem jeszcze słonko świeci , jeszcze bo prognozy były inne. Wczoraj korzystałam z ciepłą i uprałam kołdrę syna i ogólnie pościele zmieniłam i do pralki. Dziś sobotnie porządki mnie czekają. Obiad z głowy bo mam pierogi z wczoraj. Dzidziuś kilka dni temu puknął mnie kilka razy tak fajnie i teraz cisza. Ale jak sprawdzam detektorem to wieczorami szaleje czyli raczej ok. W środę na wizycie się okaże co i jak.
Miłej soboty ciążówki

f2w3skjol4llo8s8.png
 
reklama
Dzień dobry,

Ja mam dziś fatalny humor, od rana kąsam...wrrr. Pogoda tez nie pomaga [emoji30]

@Lali dobrej zabawy i bezpiecznej drogi [emoji6]

@mavika ja tez, pod warunkiem, ze sama sobie ten hotel wybiorę, czasem różnie bywa. Byliśmy kiedyś na weselu tez Ok 2 h drogi od nas, okazało się, ze hotel to porażka...nie żebym potrzebowała jakichś luksusów, ale choćby minimum- wtedy zdecydowaliśmy, ze wracamy i był tego plus, bo spędziliśmy romantyczna noc we własnym łóżku tylko we dwoje (dziewczyny były u mojej Mamy)

@martula1985 no no no...pozazdrościć opiekunów [emoji2]

@Leila.jm super ze wyniki ok

@asieek jak ja nie lubiłam zbierania grzybów, ale odkąd przenieśliśmy się na wieś i las mam za płotem...moja Mama mnie tak wyciągała a grzyby rosną i same niemalże w ręce wpadają to polubiłam [emoji12]

@Ogien121212 oby świeciło jak najdłużej u nas od wczoraj leje z przerwami, ale szaro-buro za oknem [emoji30]

Miłej soboty, ja czekam na R, bo zaczął kosić w przerwach pomiędzy deszczem i jedziemy na zakupy, bo w lodowce jakby przewiew


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Witam dziewczyny dawno się nie odzywałam ale regularnie czytam co się u Was dzieje. Mi po pierwszym prentalnym badaniu termin zmienil się z 3 lutego na 28 stycznia narazie jeszcze nie wiem co będzie może 14 września bo będę miec drugie prenatalne ale powiem szczerze że nie mam parcia by wiedziec co będzie. Może dla tego że moim marzeniem zawsze bylo mieć 2 dzieci co do imion to chłopiec będzie Piotr a dziewczynka i tu mamy dylemat bo każdemu z nas podoba się inne mi Jagoda mężowi Sandra wiec może bedzie Katarzyna bo tak nazwywalam zawsze lalki haha. Gdzie znajdę listę do grupy zamknietej bo wiem że planujecie taka.zrobić ? Pozdrawiam
 
Dzień dobry,

Ja mam dziś fatalny humor, od rana kąsam...wrrr. Pogoda tez nie pomaga [emoji30]

@Lali dobrej zabawy i bezpiecznej drogi [emoji6]

@mavika ja tez, pod warunkiem, ze sama sobie ten hotel wybiorę, czasem różnie bywa. Byliśmy kiedyś na weselu tez Ok 2 h drogi od nas, okazało się, ze hotel to porażka...nie żebym potrzebowała jakichś luksusów, ale choćby minimum- wtedy zdecydowaliśmy, ze wracamy i był tego plus, bo spędziliśmy romantyczna noc we własnym łóżku tylko we dwoje (dziewczyny były u mojej Mamy)

@martula1985 no no no...pozazdrościć opiekunów [emoji2]

@Leila.jm super ze wyniki ok

@asieek jak ja nie lubiłam zbierania grzybów, ale odkąd przenieśliśmy się na wieś i las mam za płotem...moja Mama mnie tak wyciągała a grzyby rosną i same niemalże w ręce wpadają to polubiłam [emoji12]

@Ogien121212 oby świeciło jak najdłużej u nas od wczoraj leje z przerwami, ale szaro-buro za oknem [emoji30]

Miłej soboty, ja czekam na R, bo zaczął kosić w przerwach pomiędzy deszczem i jedziemy na zakupy, bo w lodowce jakby przewiew


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom

I ja się witam :-) Od wczoraj łatwo wpadam w złość :-/ Dzieci się kłócą a mnie to bardzo irytuje. Na początku ciąży tak miałam, później przeszło. A teraz znów... Jeszcze chwila i ciężko będzie ze mną żyć :-/
Mieszkam na wsi, kiedyś lubiłam chodzić na grzyby. Z tatą wloczylismy się godzinami po lesie. I wiecie co, mój tata też chorował na boreliozę tylko że jego to nie powstrzymalo i nadal chodzi na całodniowe wyprawy. A mi przeszło, i to do tego stopnia, że nawet grzybów już nielubię. Teraz jak pomyślę, że sa ciezkostrawne to chęć przechodzi. Może to starość? :-D
Za to lubię robić przetwory.
U nas pada drobny deszczyk.
Biorę się ostrzej za sprzątanie :-) Miłego dnia!
 
@Aga.Kot witaj, oczywiście zapraszamy

@Ogien121212 oj to łącze się w bólu

@Paola1106 co do WZ lista już została puszczona tych osób, które się udzielają...oczywiście będzie można tam dołączyć, sprawdzimy jak zostanie utworzony kogo brakuje i będziemy dopisywać

@AnnWiO ja właśnie wracam z zakupów z ogórkami i pomidorami...będę dziś działać [emoji12] przynajmniej taki mam zamiar...porobić soki pomidorowe na zimę i ogórki musztardowe...ja ostatnio tez jestem nie do wytrzymania...masakra ze mną [emoji30]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Cześć dziewczyny u mnie też totalny spadek formy , może rzeczywiście to ta pogoda. Ja też mieszkam blisko lasu ale na grzybach się totalnie nie znam więc nie chodzę no i mój mąż niestety też ma boreliozę. Poza tym męczą mnie zaparcia ,a tak się cieszyłam , że wszystko jest ok...Boje się cokolwiek jeść.
 
Ja uwielbiam zbierać grzyby i je później obrabiać i marynować :) Kleszczy boję się jak jasna cholera, ale od paru lat używam Muggi, dodatkowo ubieram się do lasu jak nienormalna (nawet kaptur mam zawsze na głowie :D) i odpukać od 2012 roku żaden kleszcz nie skosztował mojej krwi ;)
Mam nadzieję, że i tym razem żadnego nie złapię.
 
reklama
Witam sie i ja. U mnie tez pochmurnie, tylko patrzeć jak zacznie padać, ale to nic, dzisiaj mam zamiar ogarnąć dzieci do szkoły i leniuchowac [emoji5]
Co do grzybów to uwielbiam zbierac, obierac i jeść. Do lasu sie psikamy a po powrocie zawsze się dokładnie oglądamy. Kleszcza miałam raz, złapany na splywie kajakowym, ale wyciągnięty od razu i nic się nie działo. Moj brat mieszka w lesie, u nich kleszcze to jak muchy, dzieciaki zawsze jak u nich jesteśmy całe dnie w lesie siedzą, kleszcze czasem złapali, ale szybko wyciągnięte i nigdy nie było problemu

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry