reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2022

Na zdrowie 😆
U mnie dieta nie za duzo sie zmieni. Jedynie alko nie bede pic haha. Watrobke bede jesc tyle ze nie codziennie 😆
A surowego miesa czy sera plesniowego nie trawie.
Karmiąc tez jadłam wszystko tylko byooyo urozmaicone. I ograniczałam jednak kawe i słodycze. Tym bardziej kupne.

Fete jadlam i jem dość czesto

Ja mialam Podobnie z ta waga.
A ile ma lat twoja pociecha?
Mój mózg nie pracuje w ciąży może już pisałaś ale nie zakodowalam
 
reklama
Dziewczyny jeśli idę do gin w 5 +0 to lekarz nie określi mi terminu porodu? Robi to dopiero jak serduszko jest?
 
Dziewczyny jeśli idę do gin w 5 +0 to lekarz nie określi mi terminu porodu? Robi to dopiero jak serduszko jest?
Ja byłam we czwartek i miałam 5+4 był tylko pęcherzyk i mam ustalona datę porodu na 9 luty 2022 także chyba nie ma znaczenia 🙂teraz idę w ten czwartek żeby zobaczyć serduszko tak mi zalecił lekarz 🙂
 
Dawno mnie nie bylo ale dość słabo sie czułam. Wymioty, mdłości, senność i brak mocy 🙈 ale dzis mialam wizytę wkoncu i piękne moje maleństwo jest. Dokładnie 6tc+5dni. Z OM termin porodu na 2 luty 2022 a z USG 4 luty :) serduszko pięknie biło więc jestem szczęśliwa 🥰
received_357871512432854.jpeg
 
Hej dziewczyny potrzebuje porady:(
W zeszłym tygodniu zaczęłam krwawić trwało to 3minutki ale krew była jasno czerwona byłam u lekarza wszystko sprawdził beta wyszła ok myślał ze to jednorazowa akcja ale dziś była powtórka poszłam się załatwić podczas parcia wyleciała ze mnie krew znowu jasnoczerwona żywa…było tego max jedna wkładka…tracę wiarę :(
Macie jakieś pomysły od czego tak jest?
 
reklama
Hej dziewczyny potrzebuje porady:(
W zeszłym tygodniu zaczęłam krwawić trwało to 3minutki ale krew była jasno czerwona byłam u lekarza wszystko sprawdził beta wyszła ok myślał ze to jednorazowa akcja ale dziś była powtórka poszłam się załatwić podczas parcia wyleciała ze mnie krew znowu jasnoczerwona żywa…było tego max jedna wkładka…tracę wiarę :(
Macie jakieś pomysły od czego tak jest?
Ja bym zadzwoniła do lekarza, albo pojechała sprawdzić. Który masz tydzień? Może lekarz zapisze dupka albo luteinę na podtrzymanie
 
Do góry