reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2022

Jejku, tak mi przykro 😔 ja nie miałam pustego jaja, ale serduszko przestało bić naszej kropeczce w 7 tyg. Też dostałam tabletki żeby szyjka miała naturalne rozwarcie. Jak zaczęłam krwawić to od razu brali mnie na salę na łyżeczkowanie. A miałaś jakieś objawy? Zgłosiłaś się na kontrolę do lekarza i wtedy się dowiedziałaś?
Myślę że przy samym pęcherzyku nie będzie potrzebny zabieg. Jak tylko będziesz czuła ból to proś o przeciwbólowe. Nie dają Ci nic rozkurczowo bo macica musi pracować żeby się oczyścić ale zwykła pyralgina w kroplówce powinna pomoc. Ja czułam dużą ulgę bo bolało mnie strasznie
Kurcze a zawsze dają te leki na wywołanie poronienia? Nie mogą od razu łyżeczkowania... Niepotrzebny ból tylko...
 
reklama
Hej dziewczyny. ☺Chciałabym Was prosić o poswiecenie 3 minut i wypełnienia ankiety na temat żywienia kobiet w ciąży. Ankieta jest krotka a napewno pomoze przy pracy licencjackiej. Z gory dziekuje bardzo 😘
 
Kurcze a zawsze dają te leki na wywołanie poronienia? Nie mogą od razu łyżeczkowania... Niepotrzebny ból tylko...
Tabletki muszą być żeby nie rozwierać szyjki mechanicznie. Takie rozwarcie może prowadzić do nietrzymania moczu i różnych przykrych problemów w przyszłości 😞 łyżeczkowanie niby niesie większe ryzyko powikłań ale nie wyobrażam sobie ronić przez kilkanaście dni, bo niektóre dziewczyny krwawią bardzo długo a później nieraz okazuje się że i tak macica nie oczyściła się do końca i trzeba wykonać zabieg 🙄 nigdy nie wiadomo jaka decyzja będzie słuszna
Przy ciąży pozamacicznej często w macicy jest tzw pseudo pęcherzyk i dobrze jest mieć mądrego lekarza z dobrym sprzętem żeby takie coś wykrył.
Ja pikole... No to ja teraz przez tydzień nie będę chyba spać 😔😨 myślałam że jak mam potwierdzony pęcherzyk w macicy to nie muszę się stresować pozamaciczną 😓
 
Tabletki muszą być żeby nie rozwierać szyjki mechanicznie. Takie rozwarcie może prowadzić do nietrzymania moczu i różnych przykrych problemów w przyszłości 😞 łyżeczkowanie niby niesie większe ryzyko powikłań ale nie wyobrażam sobie ronić przez kilkanaście dni, bo niektóre dziewczyny krwawią bardzo długo a później nieraz okazuje się że i tak macica nie oczyściła się do końca i trzeba wykonać zabieg 🙄 nigdy nie wiadomo jaka decyzja będzie słuszna

Ja pikole... No to ja teraz przez tydzień nie będę chyba spać 😔😨 myślałam że jak mam potwierdzony pęcherzyk w macicy to nie muszę się stresować pozamaciczną 😓
Ale to w szpitalu można zadecydować czy chce się łyżeczkowanie czy bez łyżeczkowania?
 
Ja właśnie czekam na wizytę, miała być o 18.10 ale jest opóźnienie do około 18.40, stresuje się strasznie, to moja pierwsza wizyta. Mam nadzieje, że wszystko będzie ok. A dziewczynie, która czeka w szpitalu na ronienie współczuje z całego serca i przytulam mocno!
 
reklama
Do góry