reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2022

reklama
Będę miec więcej zdjęć na maila tylko jak przyjdą wyniki z krwi :)
Czyli po wczorajszej nerwówce dzisiaj blogi spokój 🙂🧡 śliczna dzidzia. Cieszę się, że wszytsko się dobrze ułożyło. Teraz czekamy na wyniki krwi. Moje już są ale jeszcze nie dostałam na maila od lekarza ich przerobionych
 
Fajnie, że już jesteście po prenatalnych 😊to jest taki moment, gdzie można troszkę odsapnąć. Ja mam dopiero 9 sierpnia, więc jeszcze troszkę poczekam, a wizytę 4 sierpnia i jestem bardzo ciekawa czy już to tętno się unormowało.
 
reklama
Fajnie, że już jesteście po prenatalnych 😊to jest taki moment, gdzie można troszkę odsapnąć. Ja mam dopiero 9 sierpnia, więc jeszcze troszkę poczekam, a wizytę 4 sierpnia i jestem bardzo ciekawa czy już to tętno się unormowało.
Ja miałam dzisiaj wizytę i maleństwo miało tętno 183. Lekarz powiedział że to jest prawidłowe. I że to jest zmienna uchwycona w danym momencie i teraz jest 180 a za 10 minut może być 160. Więc spokojnie, u Ciebie na pewno będzie wszystko w porządku 🤗
 

Załączniki

  • IMG_20210724_155053.jpg
    IMG_20210724_155053.jpg
    1,4 MB · Wyświetleń: 61
Do góry