reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2017

Ja też mam bóle jak na okres od paru dni ale slabiutkie.. mam nadzieję, ze mi wody odejda przed finałem - ja jestem przerażona, ze nie rozpoznam ze to skurcze..:D
Mi się też mało co chce dzisiaj, po ogarnialam trochę mieszkanko i czytam książke. Maz mi zabronil wychodzic bo ponoć jest tak ślisko że hej :) I kwitne..
 
reklama
Ja paznokcie u stóp obcinam praktycznie na czuje, strasznie ciężko podnieść tak wysoko nogę;) W sezonie od kwietnia do października robię hybrydę razem z pełnym pedicurem, mam łaskotki, ale jeszcze kosmetyczki nie skopałam:D Ostatnio właśnie się zastanawiałam, czy nie pójść na sam pedicure, żeby mi doprowadziły stopy do ładu przed porodem, ale zobaczymy
 
Ja paznokcie u stóp obcinam praktycznie na czuje, strasznie ciężko podnieść tak wysoko nogę;) W sezonie od kwietnia do października robię hybrydę razem z pełnym pedicurem, mam łaskotki, ale jeszcze kosmetyczki nie skopałam:D Ostatnio właśnie się zastanawiałam, czy nie pójść na sam pedicure, żeby mi doprowadziły stopy do ładu przed porodem, ale zobaczymy

Ja od grudnia tak właśnie robie. Chodzę na sam pedicure i się nie męczę :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Rozmaryn ja mam 40 km, ale będę nogi zaciskać, żeby tam urodzić a nie u siebie. Po pierwszej ciąży wpedzili mnie w depresję przedporodowa, bo tak jak Tobie pranie mózgu robili. Wtedy na samym końcu uciekłam do innego szpitala i to była najlepsza decyzja. W tym moim szpitalu muszę mieć skończony 37 tc, dlatego oszczędzam się bo to jeszcze prawie 2 tygodnie.
Odpoczywaj w domu i staraj się o "czubkach" nie myśleć, najważniejsze, żebyś teraz szczęśliwie urodziła.
 
Sojnabig na pewno powinien sie ktoś podjąć [emoji4] Ja mam leczenie kanalowe i zwykle robione bez problemu w ciąży, ze znieczuleniem dla ciezarnych. A dentystka mowila, ze bez problemu w ciąży usuwają zęby, trzeba tylko trafic na dobrego lekarza z odpowiednimi srodkami. Bo niektórzy w ciazy nie chca nawet zwyklych plomb zakladac...

Rozmaryn uff, troche sie martwilam. Dobra decyzja ze zmianą lekarza!

Kasiu_linka gratulacje i duzo sily dla wlas obojga [emoji8] Co do KP to na pewno dasz rade, maly troche sił nabierze i wszystko ruszy, zobaczysz!

Ja dzisiaj tez ogarnelam stopy ale z moim malym przy was brzuchem to podciagnelam je pod brode prawie ;d A ja znow 250km w trasie, odwiedzamy przyszlych dziadków.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Sojnabig na pewno powinien sie ktoś podjąć [emoji4] Ja mam leczenie kanalowe i zwykle robione bez problemu w ciąży, ze znieczuleniem dla ciezarnych. A dentystka mowila, ze bez problemu w ciąży usuwają zęby, trzeba tylko trafic na dobrego lekarza z odpowiednimi srodkami. Bo niektórzy w ciazy nie chca nawet zwyklych plomb zakladac...

Rozmaryn uff, troche sie martwilam. Dobra decyzja ze zmianą lekarza!

Kasiu_linka gratulacje i duzo sily dla wlas obojga [emoji8] Co do KP to na pewno dasz rade, maly troche sił nabierze i wszystko ruszy, zobaczysz!

Ja dzisiaj tez ogarnelam stopy ale z moim malym przy was brzuchem to podciagnelam je pod brode prawie ;d A ja znow 250km w trasie, odwiedzamy przyszlych dziadków.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom

Wiem, że robią zęby ciężarnym ale słyszałam, że przed samym porodem raczej kiepsko z tym...


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Wiem, że robią zęby ciężarnym ale słyszałam, że przed samym porodem raczej kiepsko z tym...


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Ja mam termin na 16.02, a we wtorek idę znowu do dentysty tyle, że ja nie biorę znieczulenia.
Dentystka mówiła ze można ale jak ktos da rade to można próbować bez.
Jesli chodzi o znieczulenie po porodzie jak sie kp to dentystka mówiła ze wtedy najlepiej odciągnąć pokarm zeby nie karmic po znieczuleniu.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Asieńka bzdura z tym odciąganiem - jeden z większych mitów. Po pierwsze po tym znieczuleniu dla ciężarnych można też karmić. Po drugie jak czegoś nie ma we krwi, to w mleku też nie będzie. Nic się nie odciąga i nie wylewa, mleko się produkuje na bieżąco, bo piersi to "fabryka", a nie "magazyn".
 
Laski ale mam inny problem a mianowicie - ból zęba (jakby wszystkiego było mało...). Przypuszczam, że do wyrwania... Myślicie że ktoś się tego podejmie?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Ja leczyłam kanałowo przed świętami.... z 4 razy przychodziłam bo znieczulenie mi nic nie dawało, dopiero później babka wpadła na genialny pomysł "to przyjdzie Pani przed jednym pacjentem, damy znieczulenie, przeczeka Pani tego jednego pacjenta i zrobimy" i pierwszy raz w życiu nie czułam jak mi dentysta grzebie w zębie ;-) ale mówiła wtedy że ostatnio była ciężarna z zębem do wyrwania, tylko że nie ona to robiła a inny lekarz ale wyrwali.
Trzeba popytać bo u mnie to np mieli problem ze znieczuleniem. Cały wielki ośrodek stomatologiczny a biegała po gabinetach bo nikt nie miał znieczulenia dla ciężarnych ;-)
 
reklama
W życiu bym nie wyrwala bez znieczulenia, szczególnie, że on boli jak go dotykam językiem a co dopiero jak mieliby go rwać :/ a wolałabym się go pozbyć i mieć spokój już


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry