reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2021 [emoji7]

Mi mały się obudził o północy, dałam smoczka i zasnął ale i tak dałam mu mleko na śpiocha, bo w ciągu dnia je mi już mniej mleka a z posiłkami też średnio. Kaszkę rano zje alerlac całą, owoce też ładnie je ale jak mowa o zupkach to tylko trochę i koniec. Dlatego wolę żeby w nocy wypił mleko :)
Ile je ci mleka dziennie??
 
reklama
A ja właśnie miałam iść trzeci raz do ortopedy, muszę Idę zapisać, ale nie pamiętam już, czy mówił, że po prostu ok 9 miesiąca, czy jak usiądzie, bo ona do siadania się nie garnie 🤪 Dziewczyny, macie jakieś sposoby na ból gardła, przy karmieniu piersią? Oprócz syropu z cebuli, bo właśnie puszcza soki 😉 Więc szukam czegoś jeszcze :)
 
Ja normalnie ćwiczę jak zawsze. Tylko u dziadkow jak byłam to zrobiłam sobie taki tydzień wakacji i lenistwa. A tak to czasami rozkładam matę jak zaśnie na drzemkę albo nawet obok jego maty i sobie ćwiczę, a on się bawi obok (albo raczej na mnie😂).
Teraz jak mój narzeczony wrócił to będzie go brał żebym mogła sobie zrobić trening w spokoju, w niektóre dni tak się dzielimy
Przy kim trenujesz.
 
A ja właśnie miałam iść trzeci raz do ortopedy, muszę Idę zapisać, ale nie pamiętam już, czy mówił, że po prostu ok 9 miesiąca, czy jak usiądzie, bo ona do siadania się nie garnie 🤪 Dziewczyny, macie jakieś sposoby na ból gardła, przy karmieniu piersią? Oprócz syropu z cebuli, bo właśnie puszcza soki 😉 Więc szukam czegoś jeszcze :)
Ja używałam gardinexa do psikania, miętowy najlepszy b
 
A ja właśnie miałam iść trzeci raz do ortopedy, muszę Idę zapisać, ale nie pamiętam już, czy mówił, że po prostu ok 9 miesiąca, czy jak usiądzie, bo ona do siadania się nie garnie 🤪 Dziewczyny, macie jakieś sposoby na ból gardła, przy karmieniu piersią? Oprócz syropu z cebuli, bo właśnie puszcza soki 😉 Więc szukam czegoś jeszcze :)
Psikaj sobie tantum verde. Można psikac dziecku to i chyba karmiac nie zaszkodzi 😀
 
A ja właśnie miałam iść trzeci raz do ortopedy, muszę Idę zapisać, ale nie pamiętam już, czy mówił, że po prostu ok 9 miesiąca, czy jak usiądzie, bo ona do siadania się nie garnie 🤪 Dziewczyny, macie jakieś sposoby na ból gardła, przy karmieniu piersią? Oprócz syropu z cebuli, bo właśnie puszcza soki 😉 Więc szukam czegoś jeszcze :)
Płukanie sodą oczyszczona albo po prostu solą, spoko się też pluka szałwia.
 
reklama
Do góry