reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutóweczki 2008-wątek główny

Rekinasia miedzy innymi dlatego Julę prowadzałam tylko do dwunastej Swoją drogą przekonana byłam że w prywatnym przedszkolu problem rozwiązą inaczej jak kazać dwulatkowi siedzieć na materacyku przez 1,5 h:szok:
Gratulacje pani magister:tak: Trzeba było pochwalić się wcześniej Wypiłybyśmyz tobą szampana wirtualnego:-D:tak:
Ania 31 na weekend byłam z dziewczynami na wsi i Julce też zacisneła się krtań:no: Mam nadzieję że wiecej się to nie przydaży:no: Wiem że moje dziecko uczula sierść psa ale pierwszy raz zareagowała w taki sposób.
Aniu mam pytania :Jak często przytrafiało się to Kubie? Jakie leki stosujecie ? i czy to ma jakiś związek z astmą?
 
reklama
dawna cloe Kuba choruje na zapalenie krtani odkad skonczyl rok czasami bywalo ze mial 2 razy w ciagu miesiaca kiedy skonczyl 2 lata wyprowadzilismy sie na wies trafilismy tez pod opieke alergologa ktora przepisala mu najpierw w razie atakow FLIXOTIDE i BERODUAL potem dostal je na stale od roku nie zachorowal nam ani razu az do teraz. Musze ponownie zarejestrowac go do alergologa moze testy cos wykarza tym razem bo ostatnio nic nie wyszlo jedynie na rezonansie magnetycznym ale jednak cos musi byc skoro zaczal mi chorowac. Alergolog powiedziala ze bedzie go traktowac jako astmatyka ale mial za duza przerwe i znow wszystko ucichlo.
 
Cześć Laski!

Ja dziś mam wolne popołudnie,bo Marcysia ze swoim kumplem-Tatusiem pojechała do Dziadulków:-) Oczywiście mam całą stertę prasowania i mieszkanie do ogarnięcia,ale tymczasem postanowiłam sie zrelaksować:-p Jejku jak straszne jest wracanie do pracy po takiej przerwie....Czuje się jakbym pierwszy raz w życiu zaczynała pracę,nie mogę się tam odnaleźć:-(A przepracowałam tam 10 lat!!! Przy następnym dziecku wracam natychmiast.

Rekinaśku i co Ty poczniesz Babolcu z tymi wolnymi weekendami teraz?:-DMoże wycieczka do Łodzi? Gratuluje Ci serdelecznie i mocniasto Cie uściskowuję Pani mgr!
A wywczasy widać udane :) natomiast co za metody w tym Waszym przedszkolu?!! Szok! U nas kto nie chce nie śpi po prostu i już,a Marcelek oczywiście że pierwsza zasypia-bez mamuni i bez przytulania też można! Za to my nocki mamy ciężkie bo ten łobuz się wybudza i ja latam między pokojami-jestem u kresu sił... Nie wiem czy to kwestia przedszkola i przeżyć czy tem typ tak ma?

Ania31- jak Kubuś sobie radzi? Bartusia nie chciałaś jeszcze posłać do przedszkola?

Cloe-współczuję tego przeżycia z Julcią:-(Masz juz coś na oku jeśli chodzi o pracę?

Przyszlirodzice
-no to trzymam kciuki za syneczka:-)Chociaż córeczki też są fajne przeciez gdyby co...

Buźki dla Was wszystkich!
 
Zyteczko u nas też odkąd się zaczęło przedszkole, Igi w nocy płacze :-(tej nocy nawet nie przyszedł do nas, tylko bardzo płakał :((( chyba Ania ma rację, że na początek porozmawiam, żeby przeszedl do starszaków w czasie leżakowania.
poza tym, on nie przepada za śpiewaniem i te grupowe zabawy go nie kręcą. Może dla niego to jeszcze za wcześnie?????? rano jest codziennie rozpacz w kratkę :((( a ja się zastanawiam, czy o to mi chodziło???
te wolne weekendy Zytka to fakt - zacznę od stworzenia listy znajomych, których nie widziałam od 2 lat, chcę z Igim na basen chodzić - w Łebie mu się to baaaardzo spodobało, chciał sam pływać :)

dziękuję za gratulacje! Pani MBA drogie Panie :-D magister to wiele lat temu, jak młodą kózką byłam :-D:-D
 
Witam!

Tak długo mnie tu u Was dziewczyny nie było, że nie wiem od czego zacząć...

Mysza - gratuluję drugiego maluszka:tak::-), będziesz mieć chyba co do miesiąca identyczną różnicę wieku jak między moimi chłopakami!
Zytka - wróciłaś do pracy, super! Po takiej przerwie początki na pewno mogą być trudne ale najważniejsze jest to, że masz gdzie wracać.
Rekinasia - studia MBA!!! Moje ogromne gratulacje!:tak: Aż trudno uwierzyć, że w prywatnym przedszkolu dzieci zmuszane są do leżakowania:szok: Ciekawe czy kobitki zgodzą się by Igi zamiast spać przechodził do starszej grupy, u nas 2 lata temu taka opcja nie przeszła...
Ania31 - dużo zdrówka dla młodszych chłopaków:tak:
przyszlirodzice - to trzymam mocno kciuki za synka, pewnie mąż szczęśliwy?
Cloe - a Twoja Julka poszła do przedszkola? Kiedyś pisałaś, że jej nie przyjęli ale może zwolniło się jakieś miejsce?
Patrysia - spóźnione sto lat!!!:tak:
Ania ajra - jak Michaś odnalazł się w nowym przedszkolu?

Co u nas! W zasadzie bez zmian...Miałam nadzieję, że najpóźniej w sierpniu przeprowadzimy się do Poznania i wreszcie będziemy wszyscy razem. Niestety ciągle jestem z chłopcami sama:wściekła/y: a mąż przyjeżdża do nas na weekendy. Cały lipiec byłam z Piotrusiem i Jasiem u moich rodziców i dzięki temu troszkę odpoczęłam - mimo koszmarnych upałów i zapalenia oskrzeli, które przyplątało się do mnie pierwszy raz w życiu ...:no: Także te 4 tyg minęły błyskawicznie a w sierpniu chłopcy porządnie dali mi popalić w domu...Nie rozumieli czemu mamy siedzieć sami kolejny miesiąc wakacji w Mirosławcu skoro u dziadków było tak fajnie. Na szczęście sierpień minął i od 1 września Piotruś poszedł do przedszkola. W domu zrobiło się ciut spokojniej:-):tak:.
Wreszcie, z dniem 1 września, M jest oficjalnie na etacie w Poznaniu i dopiero teraz mamy prawo ubiegać się o mieszkanie wojskowe. Pozostaje czekać i mieć nadzieję, że w miarę szybko coś się dla nas znajdzie. Oby, bo coraz bardziej jestem wykończona obecną sytuacją...:-(

Pozdrawiam cieplutko.
 
Gosia, chyba cię myślami ściągnęłam!! dzisiaj się zastanawiałam, co u ciebie i dlaczego się nie odzywasz - telepatia, czy co?:-D:-D:-D
Igi się rozchorował :(( pewnie wirus z przedszkola: gorączka, katar, boli go gardło, w nocy budzil się co pół godziny :((( zaraził też M.
podjęliśmy decyzję, że zabieramy go z przedszkola
Ania_ajra co u ciebie? jak malutka znosi twój powrót do pracy? już to zaakceptowała?
 
aha, jeszcze z weselszych tematów - Igi kichnął, Mich do niego "na zdrowie, sto lat", na to Igi "dlaczego mnie mówisz sto lat, jak nie mam dzisiaj urodzinów?" :-D hmmm a wy nie macie dzisiaj urodzinów przypadkiem??? :szok::-D:laugh2:
 
Rekinasia- fajnie usłyszeć, że ktoś pamięta i myśli:-):tak:, zwłaszcza, że na tym moim "wygnaniu" coraz częściej dopadają mnie mało optymistyczne nastroje:-(
Myślę, że podjęliście słuszną decyzję co do przedszkola zwłaszcza, że macie blisko babcię. A Igi ma jeszcze mnóstwo czasu na socjalizację. Dużo zdrówka dla niego:tak:
 
Gosia Julka do przedszkola chodzi, obecnie ma przerwę bo złapała zapalenie oskrzeli Oliwka siedzi ze mną w domu bo jej akurat nie przyjęli
Ech kobietko trzymam kciukasy mocno by mieszkanie przydzielili Wam jak najszybciej :tak:najważniejsze że sytuacja zaczęła się klarować Zapewne Piotruś pierwszą klasę zaliczy już w Poznaniu:tak:
A tak apropo zmierzasz posłać Piotrusia do pierwszej klasy już za rok czy dopiero w wieku siedmiu lat?
Rekinasia masz gadułę:-D:tak: Moja Oliwka ostatnio jak dostała reprymende powiedziała do mnie poważnym tonem: "mamo jeteś niegencna":blink::-D ostatnio jak oglądała bajka mówi" Lubis Babara? Ja lubie, ty tes lubis prawda?" i jak tu zaprzeczyć:-D
 
reklama
Cloe - Ty mnie nie strasz, że Piotruś dopiero do szkoły pójdzie w Poznaniu:szok: Mam nadzieję, że uda nam się przeprowadzić jeszcze w tym roku. Jeśli okaże się, że jesteśmy na szarym końcu kolejki o mieszkanie to zdecydujemy się na wynajem. Co do posłania Piotrusia do szkoły jako sześciolatka to decyzja ostateczna jeszcze nie zapadła choć chyba skłaniam się ku temu by poszedł wcześniej.
 
Do góry